TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Lester overleed in haar huis in Amsterdam aan de gevolgen van blaaskanker.
Bij het grote publiek oogstte de zangeres vooral bekendheid door haar deelname aan het Eurovisie Songfestival in 1977 met De Mallemolen.
Bij de liedjesstrijd die dat jaar in Londen was, eindigde Lester met 35 punten op de twaalfde plaats. De editie van dat jaar werd gewonnen door de Franse zangeres Marie Myriam met het nummer L'oiseau et l'enfant.
Het is misschien niet meteen de allergrootste hit waar je aan denkt uit het Nederlandse Songfestival-verleden. Toch groeide het door de jaren heen uit tot een klassieker en wordt het op Songfestival-feestjes uit volle borst meegezongen. Diverse andere artiesten zoals Paul de Leeuw en Ruth Jacott hebben het liedje aan hun repertoire toegevoegd.
Een van de laatste keren dat we Lester op televisie zagen, was in 2020 bij Even Tot Hier en in Soundtrack van de bevrijding. En ze speelde de moeder van Gerri van Vlokhoven (Frank Lammers) in de film Groeten van Gerri.
Justine Marcella is weg bij Shownieuws
11:00Martine van Os over nieuwe seizoen We Zijn er Bijna!: 'Elk levensverhaal is boeiend'
10:02Gerard Joling praat mond voorbij: 'Nieuw seizoen van Only Joling op komst'
08:40Komende week in B&B Vol Liefde: 'Ik plons zo samen het bed in' en Malgosia-vibes
07:57De TV van gisteren: 'Dit krijgen Glennis, Lale en Bram voor deelname aan Het Waren 2 Fantastische Dagen'