TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Lester overleed in haar huis in Amsterdam aan de gevolgen van blaaskanker.
Bij het grote publiek oogstte de zangeres vooral bekendheid door haar deelname aan het Eurovisie Songfestival in 1977 met De Mallemolen.
Bij de liedjesstrijd die dat jaar in Londen was, eindigde Lester met 35 punten op de twaalfde plaats. De editie van dat jaar werd gewonnen door de Franse zangeres Marie Myriam met het nummer L'oiseau et l'enfant.
Het is misschien niet meteen de allergrootste hit waar je aan denkt uit het Nederlandse Songfestival-verleden. Toch groeide het door de jaren heen uit tot een klassieker en wordt het op Songfestival-feestjes uit volle borst meegezongen. Diverse andere artiesten zoals Paul de Leeuw en Ruth Jacott hebben het liedje aan hun repertoire toegevoegd.
Een van de laatste keren dat we Lester op televisie zagen, was in 2020 bij Even Tot Hier en in Soundtrack van de bevrijding. En ze speelde de moeder van Gerri van Vlokhoven (Frank Lammers) in de film Groeten van Gerri.
Giel de Winter heeft goed nieuws voor de fans van Het Jachtseizoen: Most Wanted
13:12Video: Familie Jelies overspoeld met reacties na eerste aflevering Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigereren
13:00RTL laat William Rutten en Humberto Tan in verwarring achter: 'Een groot mysterie'
10:42De aanmeldingen stromen binnen voor het nieuwe seizoen van The Voice of Holland
10:30Robert uit De Bondgenoten is helemaal klaar met de nieuwkomers: 'Imbecielen'