TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Al sinds 2002 is het stel samen. Tien jaar later, in 2012 besluit Tibor op zijn knieën te gaan.
En hij pakt flink uit met het aanzoek. "Ergens op een landgoed regelde ik een wit paard. Ik had bedacht: dan kom ik aanrijden, galopperend als de prins op het witte paard, en vraag ik haar ten huwelijk."
Wat hiervoor niet geheel onbelangrijk is, is dat je kan paardrijden. En dat kan Tibor niet. "Dat paard was zo groot dat het me niet eens lukte om er goed op te zitten met mijn pak aan en ik vond het uiteindelijk ook veel te eng! Toen is er een vrouw naast me gaan lopen die het paard vasthield."
Het aanzoek was minder stoer dan Tibor van te voren had verwacht. "Ik was wél zo slim geweest om een fotograaf in de bosjes te laten liggen om alles vast te leggen," aldus Tibor. Maar het allerbelangrijkste is dat Hadewych ja zei. Het stel trouwde uiteindelijk op dinsdag 7 augustus 2012.
Hoe is het toch met Herman Kortekaas (95) uit Peppi en Kokki?
10:49Terugkijken: Denise snapt helemaal niets van haar stage op het terras en moeder Mo heeft kritiek
09:50Familie Lopez maakt comeback in Een Huis Vol
08:00Carlo Boszhard: 'Amsterdamned II is een film die je moet zien'
07:57Nieuw seizoen van Only Joling wordt extra lang