TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Al sinds 2002 is het stel samen. Tien jaar later, in 2012 besluit Tibor op zijn knieën te gaan.
En hij pakt flink uit met het aanzoek. "Ergens op een landgoed regelde ik een wit paard. Ik had bedacht: dan kom ik aanrijden, galopperend als de prins op het witte paard, en vraag ik haar ten huwelijk."
Wat hiervoor niet geheel onbelangrijk is, is dat je kan paardrijden. En dat kan Tibor niet. "Dat paard was zo groot dat het me niet eens lukte om er goed op te zitten met mijn pak aan en ik vond het uiteindelijk ook veel te eng! Toen is er een vrouw naast me gaan lopen die het paard vasthield."
Het aanzoek was minder stoer dan Tibor van te voren had verwacht. "Ik was wél zo slim geweest om een fotograaf in de bosjes te laten liggen om alles vast te leggen," aldus Tibor. Maar het allerbelangrijkste is dat Hadewych ja zei. Het stel trouwde uiteindelijk op dinsdag 7 augustus 2012.
Genieten maar: nieuwste seizoen van Death in Paradise te zien bij BBC First
11:10Dit zijn de gasten van het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws
10:40Willem uit Winter Vol Liefde fantaseerde al over een toekomst met Jan in Zweden
10:00Eric van ’t Zelfde over het succes van Dream School: 'Het is geen sensatie-tv'
09:35'De Kwis met Ballen krijgt een VIP-versie'