TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Al sinds 2002 is het stel samen. Tien jaar later, in 2012 besluit Tibor op zijn knieën te gaan.
En hij pakt flink uit met het aanzoek. "Ergens op een landgoed regelde ik een wit paard. Ik had bedacht: dan kom ik aanrijden, galopperend als de prins op het witte paard, en vraag ik haar ten huwelijk."
Wat hiervoor niet geheel onbelangrijk is, is dat je kan paardrijden. En dat kan Tibor niet. "Dat paard was zo groot dat het me niet eens lukte om er goed op te zitten met mijn pak aan en ik vond het uiteindelijk ook veel te eng! Toen is er een vrouw naast me gaan lopen die het paard vasthield."
Het aanzoek was minder stoer dan Tibor van te voren had verwacht. "Ik was wél zo slim geweest om een fotograaf in de bosjes te laten liggen om alles vast te leggen," aldus Tibor. Maar het allerbelangrijkste is dat Hadewych ja zei. Het stel trouwde uiteindelijk op dinsdag 7 augustus 2012.
Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
13:20Je kunt je nu opgeven voor Beauty & the Geek seizoen 2
12:53Marco Borsato reageert voor het eerst op vrijspraak: 'Hoop door te kunnen gaan met mijn leven'
11:00Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk
10:24Marco Borsato vrijgesproken in zedenzaak