TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Oud-deelneemster uit MAFS Sylvia van Mierlo deelde op 3 maart een openhartige video waarin ze vertelde over haar longkanker. Ze twijfelde of ze het zou delen met de wereld en deed dit toch. Elke drie maanden moet ze voor een scan en er leek slecht nieuws, maar gisteren kwam er toch iets positiefs naar buiten.
Voor de rest van haar leven moet Sylvia elke drie maanden een scan omdat de longkanker terug kan komen. Onlangs moest ze weer.
Eind februari kreeg ze nieuws dat er een toename was van tumorachtige cellen en activiteit. De longarts zei dat het ook de bestralingen konden zijn die heel lang doorwerken in je lichaam. Dit kon ook voor het beeld zorgen dat zij hadden gezien, maar het kon ook foute boel zijn. "Je bent gelijk van de leg, je staat ermee op en je gaat ermee naar bed. Wanneer komt er nou eens rust in de tent?" aldus Sylvia op Instagram. Ze besloot het toch te delen om ook anderen die hetzelfde meemaken een hart onder de riem te steken.
Gisteren kwam er aan het einde van de uitzending van RTL Boulevard nog goed nieuws van Aran Bade. Het was inderdaad de uitwerking van de bestralingen en het tumorgebied wordt juist kleiner.
In het programma Married At First Sight werd Sylvia aan Freddy gekoppeld. Het stel bleef getrouwd, maar al snel eindigde hun lovestory mede door de ziekte van Sylvia.
Beestenboel krijgt geen tweede seizoen
11:54SBS-hits De Hanslers en Oh oh Den Haag krijgen extra afleveringen op KIJK.nl
11:18Roel van Velzen reageert verslagen op dood van 'zijn' Voice-talent Ben Saunders
10:19Thomas van Groningen verbaasd over Televizier-nominatie: 'Ben ik nou een van die drie beste presentatoren?'
10:00Afke Boven over haar favoriete tv-serie: 'Ik zag het voor het eerst toen ik 19 was'