TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Na vier seizoenen valt het doek voor de talkshow HLF8. Volgens Talpa is dit het gevolg van tegenvallende kijkcijfers.
HLF8 was in de zomer van 2021 voor het eerst te zien. De presentatie was in handen van Johnny de Mol, met Hélène Hendriks als vaste invalster.
Johnny stopte eind april vorig jaar tijdelijk met de presentatie van het programma, na beschuldigingen van wangedrag. Héléne Hendriks en Leonie ter Braak namen de presentatie van hem over. Inmiddels is Johnny teruggekeerd als presentator, voor één avond per week, nadat de zaak tegen hem geseponeerd werd wegens gebrek aan bewijs. In combinatie met Sam Hagens en Hélène was de presentatie van HLF8 zo weer compleet.
De laatste uitzending van HLF8 zal waarschijnlijk op vrijdag 7 april zijn, want vanaf 10 april past SBS6 de programmering aan, met meer programmatijd voor Lang Leve de Liefde en Een Jaar Van Je Leven.
Dit fragment van De Bondgenoten houdt nu al de gemoederen bezig
13:42De Bondgenoten verrast met nieuwe twist: 'Vijfde dier op de loer'
13:27Dit programma vervangt Wie Is de Mol? na de finale
12:54Dit is waarom Even tot Hier op zaterdag 16 mei 2026 niet te zien is
10:50Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'