TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Na vier seizoenen valt het doek voor de talkshow HLF8. Volgens Talpa is dit het gevolg van tegenvallende kijkcijfers.
HLF8 was in de zomer van 2021 voor het eerst te zien. De presentatie was in handen van Johnny de Mol, met Hélène Hendriks als vaste invalster.
Johnny stopte eind april vorig jaar tijdelijk met de presentatie van het programma, na beschuldigingen van wangedrag. Héléne Hendriks en Leonie ter Braak namen de presentatie van hem over. Inmiddels is Johnny teruggekeerd als presentator, voor één avond per week, nadat de zaak tegen hem geseponeerd werd wegens gebrek aan bewijs. In combinatie met Sam Hagens en Hélène was de presentatie van HLF8 zo weer compleet.
De laatste uitzending van HLF8 zal waarschijnlijk op vrijdag 7 april zijn, want vanaf 10 april past SBS6 de programmering aan, met meer programmatijd voor Lang Leve de Liefde en Een Jaar Van Je Leven.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Terugkijken: de eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival 2026
08:42De TV van gisteren: Pijnlijke kijkcijfers voor eerste halve finale Eurovisie Songfestival
22:32Kijkers enthousiast over Songfestival-commentaar Henry Schut en Jeroen Kijk in de Vegte
15:09Dit is wanneer het nieuwe seizoen van De Slimste Mens start
14:20De makelaars van de Nederlandse Million Dollar Listing zijn bekend