TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Na vier seizoenen valt het doek voor de talkshow HLF8. Volgens Talpa is dit het gevolg van tegenvallende kijkcijfers.
HLF8 was in de zomer van 2021 voor het eerst te zien. De presentatie was in handen van Johnny de Mol, met Hélène Hendriks als vaste invalster.
Johnny stopte eind april vorig jaar tijdelijk met de presentatie van het programma, na beschuldigingen van wangedrag. Héléne Hendriks en Leonie ter Braak namen de presentatie van hem over. Inmiddels is Johnny teruggekeerd als presentator, voor één avond per week, nadat de zaak tegen hem geseponeerd werd wegens gebrek aan bewijs. In combinatie met Sam Hagens en Hélène was de presentatie van HLF8 zo weer compleet.
De laatste uitzending van HLF8 zal waarschijnlijk op vrijdag 7 april zijn, want vanaf 10 april past SBS6 de programmering aan, met meer programmatijd voor Lang Leve de Liefde en Een Jaar Van Je Leven.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
00:27Komende week in GTST: Zinderende zomercliffs en de huiveringwekkende housewarming
19:27De streamingtip van de week: Enola Holmes 3 op Netflix
19:05Videoland neemt Nederlandse tak van Viaplay over