TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Elly Vleeschhouwer-Blocq was slechts 15 jaar oud toen de Tweede Wereldoorlog begon. Ze kan nog steeds vertellen over de verschrikkelijke omstandigheden in kamp Vught en Auschwitz. In het interview gaat het over haar strijd om te overleven, de rol van Philips bij de bescherming van Joodse Nederlanders en haar liefde voor haar man Wim. Ook wordt er gesproken over de huidige spanningen in de samenleving.
Dat Elly de verschrikkingen van deze oorlog zo goed kan navertellen is bijzonder, want 79 jaar na de bevrijding zijn er maar weinig mensen die kunnen vertellen wat ze zelf hebben meegemaakt tijdens deze verschrikkelijke periode.
Naast Holocaustoverlever Elly Vleeschhouwer-Blocq zijn ook schrijfster Femmetje de Wind en kleindochter Chaja te gast. De Wind schreef eerder een historische roman over het verhaal van Vleeschhouwer-Blocq. De muziek wordt in de special verzorgd door Ruben Hein.
De special Sophie & Jeroen: Elly Vleeschhouwer-Blocq is op zaterdag 1 juni om 19.05 uur bij BNNVARA op NPO 1 te zien. Dit is dan ook meteen de laatste uitzending van talkshow. De twee presentatoren zijn in september terug op de buis met een nieuwe talkshow op de late avond.
Zien: MAFS '26-deelnemer deed mee aan Lang Leve de Liefde
13:06Ex on the Beach: Double Dutch is vanaf deze datum exclusief te zien bij Videoland
11:16Kijkers hopen vurig op deze partnerruil in MAFS: 'Veel betere match'
11:12Ontpopt Luigi uit Married at First Sight zich tot influencer?
10:37Op deze datum keert Met het Mes op Tafel terug op tv