TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
"Signore e signori, we introduceren de bellissimo slogan van Eurovisie 2022", kondigden de organisatie op Instagram aan.
In mei vindt het 66e Eurovisie Songfestival plaats. Dit keer in de Italiaanse stad Turijn, waar het muziekfestijn zich van 10 tot en met 14 mei afspeelt. Vrijdag prijkten er ook vlaggen met de tekst The Sound of Beauty in Turijn.
Waar het thema precies voor staat, legt de organisatie maandag uit. Dan wordt onder meer ook duidelijk hoe dit thema ook tot uiting komt op het decor. Het is al jaren traditie dat de omroep die het Songfestival organiseert een ander thema kiest. Zo gingen AVROTROS, NOS en NPO voor het thema Open Up in Rotterdam.
The Sound of Beauty komt vanuit Nederland via zangeres Stien den Hollander, ofwel S10. Welk nummer ze op het toneel in Turijn ten gehore brengt, is nog niet bekend.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Spanning loopt hoog op in De Bondgenoten
14:03Realitykoppel Mike en Denise uit B&B Vol Liefde officieel uit elkaar
13:44Papa Jay krijgt ernstig auto-ongeluk
13:16Nieuwe serie van de makers van Oogappels: Pro Deo met Tjitske Reidinga
11:26Video: Acteur Vincent Croiset geeft gezondheidsupdate