TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Op 8 september werd bekend dat er onderzoek werd gedaan naar de onsmakelijke online activiteiten van Römer en er is blijkbaar genoeg bewijs van een misdrijf gevonden. Het onderzoek vond plaats naar aanleiding van drie aangiftes van sextortion door jonge slachtoffers. Dat is online afpersing met een seksueel getinte naaktfoto of video.
De eerste beschuldiging aan het adres van Römer kwam in mei toen een 20-jarige vrouw op Twitter vertelde dat ze aangifte zou doen tegen de acteur vanwege seksueel grensoverschrijdend gedrag vanaf haar veertiende. Römer reageerde daarop door te dreigen met aangifte van smaad en laster. "Het verhaal over een toentertijd 14-jarig meisje waarmee ik grensoverschrijdend contact zou hebben gehad gaat mij als vader van een tienerdochter en weldenkend mens echter een brug te ver", twitterde hij destijds.
Het nieuws komt een dag nadat bekend werd dat Danny de Munk niet wordt vervolgd voor verkrachting. Het OM kon niet voldoende bewijs vinden.
Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'
13:29Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie