TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Op 8 september werd bekend dat er onderzoek werd gedaan naar de onsmakelijke online activiteiten van Römer en er is blijkbaar genoeg bewijs van een misdrijf gevonden. Het onderzoek vond plaats naar aanleiding van drie aangiftes van sextortion door jonge slachtoffers. Dat is online afpersing met een seksueel getinte naaktfoto of video.
De eerste beschuldiging aan het adres van Römer kwam in mei toen een 20-jarige vrouw op Twitter vertelde dat ze aangifte zou doen tegen de acteur vanwege seksueel grensoverschrijdend gedrag vanaf haar veertiende. Römer reageerde daarop door te dreigen met aangifte van smaad en laster. "Het verhaal over een toentertijd 14-jarig meisje waarmee ik grensoverschrijdend contact zou hebben gehad gaat mij als vader van een tienerdochter en weldenkend mens echter een brug te ver", twitterde hij destijds.
Het nieuws komt een dag nadat bekend werd dat Danny de Munk niet wordt vervolgd voor verkrachting. Het OM kon niet voldoende bewijs vinden.
Ben of ken jij een groot gezin? KRO-NCRV zoekt er eentje voor Een Huis Vol
15:31Het is echt waar; Mama Mo en Mike komen terug met een tweede seizoen van De Hanslers
15:31Video: Oos Kesbeke gaat kapot tijdens lesje pilates
13:37In Bridgerton seizoen 5 gaat een vrouw op zoek naar de liefde
13:31Terugkijken: de So You Think You Can Dance-auditie van Yusri