TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Op 8 september werd bekend dat er onderzoek werd gedaan naar de onsmakelijke online activiteiten van Römer en er is blijkbaar genoeg bewijs van een misdrijf gevonden. Het onderzoek vond plaats naar aanleiding van drie aangiftes van sextortion door jonge slachtoffers. Dat is online afpersing met een seksueel getinte naaktfoto of video.
De eerste beschuldiging aan het adres van Römer kwam in mei toen een 20-jarige vrouw op Twitter vertelde dat ze aangifte zou doen tegen de acteur vanwege seksueel grensoverschrijdend gedrag vanaf haar veertiende. Römer reageerde daarop door te dreigen met aangifte van smaad en laster. "Het verhaal over een toentertijd 14-jarig meisje waarmee ik grensoverschrijdend contact zou hebben gehad gaat mij als vader van een tienerdochter en weldenkend mens echter een brug te ver", twitterde hij destijds.
Het nieuws komt een dag nadat bekend werd dat Danny de Munk niet wordt vervolgd voor verkrachting. Het OM kon niet voldoende bewijs vinden.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij