TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Bij de NOS gaat Tom Egbers weer verhalende programma's "met afstand tot de dagelijkse sportactualiteit" maken. Ook verzorgt de presentator nog een aantal podcasts en zal hij wat documentaires opnemen. De eerdere eisen van Egbers om verslag te doen van het EK voetbal in Duitsland van komende zomer, in de studio te presenteren tijdens de wedstrijden van het Nederlands elftal en een terugkeer in de voetbalpodcast van de NOS werden van tafel geveegd.
Egbers (66) is blij weer een de slag te kunnen. "Het is, na een jaar waarin veel geschreven, gepraat en geopinieerd is, goed om weer aan het werk te gaan", zegt de presentator in het gezamenlijke persbericht met zijn werkgever. NOS Sport-hoofdredacteur Gert-Jaap Hoekman verwelkomt de coryfee. "Ik ben blij dat de NOS en Tom er samen uit zijn gekomen en goede afspraken hebben kunnen maken over een passende voortzetting die recht doet aan zijn lange carrière bij de omroep. Goed dat we elkaar alsnog hebben gevonden. Het is nu tijd om weer aan het werk te gaan", aldus hoofdredacteur Gert-Jaap Hoekman van NOS Sport.
De programma's die Egbers gaat maken worden in het najaar van 2024 en het begin van 2025 uitgezonden. De NOS laat in het slot van de verklaring weten het dienstverband van de presentator tot na zijn pensioen verlengd te hebben om zo de afgesproken werkzaamheden te kunnen afmaken. Egbers presenteerde tientallen jaren het programma Studio Sport. Ook was hij te zien als presentator van Andere Tijden Sport.
Kijkers smullen van Joke in Oh Oh Den Haag: 'Joke maakt echt mijn week'
12:26Dit zijn de eerste beelden van Echte Meisjes in de Jungle de familie-editie
11:28Dit is wanneer het nieuwe seizoen van De Bachelorette te zien is
10:39Het lijkt erop dat Moedermaffia na het derde seizoen klaar is
10:06Alex uit Over Mijn Lijk ontwaakt uit coma