TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Bij de NOS gaat Tom Egbers weer verhalende programma's "met afstand tot de dagelijkse sportactualiteit" maken. Ook verzorgt de presentator nog een aantal podcasts en zal hij wat documentaires opnemen. De eerdere eisen van Egbers om verslag te doen van het EK voetbal in Duitsland van komende zomer, in de studio te presenteren tijdens de wedstrijden van het Nederlands elftal en een terugkeer in de voetbalpodcast van de NOS werden van tafel geveegd.
Egbers (66) is blij weer een de slag te kunnen. "Het is, na een jaar waarin veel geschreven, gepraat en geopinieerd is, goed om weer aan het werk te gaan", zegt de presentator in het gezamenlijke persbericht met zijn werkgever. NOS Sport-hoofdredacteur Gert-Jaap Hoekman verwelkomt de coryfee. "Ik ben blij dat de NOS en Tom er samen uit zijn gekomen en goede afspraken hebben kunnen maken over een passende voortzetting die recht doet aan zijn lange carrière bij de omroep. Goed dat we elkaar alsnog hebben gevonden. Het is nu tijd om weer aan het werk te gaan", aldus hoofdredacteur Gert-Jaap Hoekman van NOS Sport.
De programma's die Egbers gaat maken worden in het najaar van 2024 en het begin van 2025 uitgezonden. De NOS laat in het slot van de verklaring weten het dienstverband van de presentator tot na zijn pensioen verlengd te hebben om zo de afgesproken werkzaamheden te kunnen afmaken. Egbers presenteerde tientallen jaren het programma Studio Sport. Ook was hij te zien als presentator van Andere Tijden Sport.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Make Up Your Mind-kijkers zien hoe Jim net verkeerd raadt
06:47Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Bestemming X, Superbad
11:53Kippenvel in Got Talent: Noortje maakt indruk met haar allereerste optreden ooit (video)
10:42Johan Derksen maakt pijnlijke vergissing bij opening VI: 'Dat is niet je vrouw?' (video)
10:00Fred van Leer verwacht al jaren dat deze BN'er meedoet aan Make Up Your Mind: 'Vorig jaar wist ik het zeker'