TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
En er worden nu kandidaten gezocht.
In het programma gaan ongetrainde avonturiers de strijd aan. Ze worden getest op hun uithoudingsvermogen, wilskracht en strategie. En de condities? Die zijn ook niet makkelijk. Er zijn continu twee keuzes: achterblijven in het kamp of doorgaan naar de finish.
Er zijn een aantal criteria voor deelname. Je moet ouder zijn dan achttien en minimaal twee weken weg kunnen zijn aan het eind van zomer 2024. En natuurlijk wordt er gevraagd om jezelf uit te dagen.
Afgelopen zondag was de finish te zien van de barre tocht in Noorwegen. Merijn van de Beek en Erik Peters haalden de finish met mentale support van oud-commando Ray Klaassens. De presentatie was het eerste seizoen in handen van Jan Versteegh.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Groundhog Day
19:17Edsilia Rombley gaat weer acteren: te zien in serie Summer Break
14:15Kijkers van Meer dan Verwacht en Vier Handen op één Buik opgelet: dit is wanneer je klaar moet zitten
13:48Monique Hansler haalt uit na opnamerumoer: 'Ze maken van een mug een olifant'
13:18De Lama's 2.0?: 'BNNVARA komt met een nieuwe improvisatieshow'