TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Volgens de AVROTROS is het een geldgedreven besluit. Het gaat om één reclameblok per uitzending. Dat betekent dat er tijdens de halve finales en in de finale een reclameblok op NPO 1 te zien is.
Tijdens de halve finales op dinsdag en donderdag is er zeven minuten reclame ingepland. In de finale op zaterdag duurt het reclameblok vier minuten. AVROTROS heeft bevestigd dat de reclameblokken te zien zijn na alle optredens en het stemmen. Dit is dus net voor de uitslag en puntentelling. ''Het is een vast tijdsblok waar een groot deel van de deelnemende landen ook overschakelt naar een reclameblok”, aldus een AVROTROS-woordvoerder tegen het AD.
Het Eurovisie Songfestival wordt dit jaar georganiseerd in Basel, Zwitserland. Het liedjesspektakel wordt zoals ieder jaar uitgezonden op NPO 1. De halve finales vinden plaats op dinsdag 13 en donderdag 15 mei. De grote finale wordt op zaterdag 17 mei uitgezonden. Claude vertegenwoordigt Nederland op het liedjesfestijn. Hij treedt met zijn nummer C'est La Vie op in de eerste halve finale.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven