TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Volgens de AVROTROS is het een geldgedreven besluit. Het gaat om één reclameblok per uitzending. Dat betekent dat er tijdens de halve finales en in de finale een reclameblok op NPO 1 te zien is.
Tijdens de halve finales op dinsdag en donderdag is er zeven minuten reclame ingepland. In de finale op zaterdag duurt het reclameblok vier minuten. AVROTROS heeft bevestigd dat de reclameblokken te zien zijn na alle optredens en het stemmen. Dit is dus net voor de uitslag en puntentelling. ''Het is een vast tijdsblok waar een groot deel van de deelnemende landen ook overschakelt naar een reclameblok”, aldus een AVROTROS-woordvoerder tegen het AD.
Het Eurovisie Songfestival wordt dit jaar georganiseerd in Basel, Zwitserland. Het liedjesspektakel wordt zoals ieder jaar uitgezonden op NPO 1. De halve finales vinden plaats op dinsdag 13 en donderdag 15 mei. De grote finale wordt op zaterdag 17 mei uitgezonden. Claude vertegenwoordigt Nederland op het liedjesfestijn. Hij treedt met zijn nummer C'est La Vie op in de eerste halve finale.
The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen
11:42Katy Perry bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug
11:01Winter vol liefde ster-Elsje doet boekje open over omstreden ex Gilbert: 'Hij heeft over alles gelogen'
09:54De TV van gisteren: Stars on stage best bekeken alternatief voor WK voetbal
09:31Noa Vahle heeft lak aan critici en raadt dat iedereen aan: 'Lekker negeren, joh!'