TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Volgens de AVROTROS is het een geldgedreven besluit. Het gaat om één reclameblok per uitzending. Dat betekent dat er tijdens de halve finales en in de finale een reclameblok op NPO 1 te zien is.
Tijdens de halve finales op dinsdag en donderdag is er zeven minuten reclame ingepland. In de finale op zaterdag duurt het reclameblok vier minuten. AVROTROS heeft bevestigd dat de reclameblokken te zien zijn na alle optredens en het stemmen. Dit is dus net voor de uitslag en puntentelling. ''Het is een vast tijdsblok waar een groot deel van de deelnemende landen ook overschakelt naar een reclameblok”, aldus een AVROTROS-woordvoerder tegen het AD.
Het Eurovisie Songfestival wordt dit jaar georganiseerd in Basel, Zwitserland. Het liedjesspektakel wordt zoals ieder jaar uitgezonden op NPO 1. De halve finales vinden plaats op dinsdag 13 en donderdag 15 mei. De grote finale wordt op zaterdag 17 mei uitgezonden. Claude vertegenwoordigt Nederland op het liedjesfestijn. Hij treedt met zijn nummer C'est La Vie op in de eerste halve finale.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde