TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
10 april is het zover, want vanaf dan is het nieuwe seizoen in zijn geheel te streamen bij Videoland.
In het seizoen wordt goed ingespeeld op de actualiteit van de keiharde onderwereld. Het net rondom Ridouan Taghi, die onlangs tot levenslang veroordeeld werd, sluit meer en meer. Steeds meer belangrijke leden van de organisatie, waaronder zijn eigen zoon Faissal, belanden achter de tralies. De drugshandel stopt echter niet. In het nieuwe seizoen is te zien hoe John van den Heuvel zich aansluit bij de narcoticabrigade die de rechterhand van Taghi, Dennis G, arresteert.
Van den Heuvel brengt voor de serie ook een bezoek aan Turkije. Hier laat hij zien hoe het “Bolle” Jos Leijdekkers, de meest gezochte crimineel van Nederland, lukt om uit handen te blijven van de internationale opsporingsdiensten.
Het vijfde seizoen van De Jacht Op De Mocro-Maffia bestaat uit vijf delen en is vanaf 10 april te streamen bij Videoland. De eerdere seizoenen zijn al te zien op de streamingdienst.
De eerste twee seizoenen van Single Bells zijn nu eindelijk terug te kijken
17:00Komende maand in GTST: verboden liefdes en verklapte geheimen
10:36Nieuw seizoen Floortje naar het Einde van de Wereld in de maak
10:08Even Tot Hier: kijkers genieten van optreden met Floor Jansen over minderheidskabinet (video)
09:37De TV van gisteren: Even tot Hier scoort, Hitster levert kijkers in