TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat bespraken ze donderdag in de uitzending.
Sinds vorige week maakt Sander van de Pavert satirische filmpjes voor de SBS6-talkshow als een soort experiment. Eerder deed hij dat voor De Wereld Draait Door en talkshows van RTL 4.
"Je moet ook kunnen zeggen: dit is niks, dit is niet geschikt om uit te zenden", zei Johan Derksen toen Wilfred Genee aan hem en René van der Gijp vroeg wat het gevoel is. "Deze vond ik wel weer leuk, maar er zijn er ook die totaal niet leuk zijn", reageerde Johan na het zien van een filmpje waarin Tweede Kamervoorzitter Thom van Campen op de hak werd genomen.
"Ik denk dat je hem die dingen moet laten maken, ze moet kijken en dat wij moeten bepalen of ze leuk genoeg zijn om uit te zenden", voegt hij toe. Wilfred beaamde dat: "Dat denk ik ook." René vindt het goed bedacht, maar denkt niet dat Sander dat pikt. "Nee, natuurlijk niet. Als je een beetje van jezelf overtuigd bent dat je leuke filmpjes maakt, dan ga je niet door hem laten bepalen of ze uitgezonden mogen worden." Johan reageert dat dat dan aan een eindredactie is.
Of het experiment voorlopig onderdeel blijft en in welke vorm, is nog niet duidelijk.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Prima start voor Heel Holland Bakt Elke Dag
07:00GTST Spoilers - maandag 20 t/m donderdag 23 april 2026
21:05Zien: de eerste beelden van Koningsdagspecial The Masked Singer
20:45Déze wereldster is woensdag te gast bij talkshow Eva Jinek
15:19Groot verlies voor John en Kees de Bever