TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
BNNVARA heeft gereageerd en bevestigd dat dit programma wel gewoon doorgaat.
Het nieuwe programma van Theo Maassen, Der Theo, is al opgenomen. ''Het programma is al opgenomen, op 3 mei zal de eerste aflevering te zien zijn'', aldus een woordvoerder van BNNVARA. De documentaireserie Der Theo draait om de verschillen tussen de Nederlandse en Duitse cultuur.
In de zesdelige docuserie reist Theo door Duitsland om op humoristische wijze te onderzoeken waarom zij ons land op meerdere vlakken aftroeven, zoals bij het brouwen van bier, voetballen en het bouwen van auto's.
De serie Der Theo wordt vanaf 3 mei wekelijks uitgezonden op NPO 1.
Het bericht dat het BNNVARA-programma met Maassen gewoon doorgaat, komt kort na het nieuws dat hij stopt met het presenteren van het VPRO-programma Zomergasten. Dat hij het nieuwe seizoen niet gaat presenteren, heeft alles te maken met de ontstane ophef over zijn privéleven. De presentator wordt beschuldigd van het mishandelen van zijn huidige echtgenote en ex-vriendin.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij