TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
BNNVARA heeft gereageerd en bevestigd dat dit programma wel gewoon doorgaat.
Het nieuwe programma van Theo Maassen, Der Theo, is al opgenomen. ''Het programma is al opgenomen, op 3 mei zal de eerste aflevering te zien zijn'', aldus een woordvoerder van BNNVARA. De documentaireserie Der Theo draait om de verschillen tussen de Nederlandse en Duitse cultuur.
In de zesdelige docuserie reist Theo door Duitsland om op humoristische wijze te onderzoeken waarom zij ons land op meerdere vlakken aftroeven, zoals bij het brouwen van bier, voetballen en het bouwen van auto's.
De serie Der Theo wordt vanaf 3 mei wekelijks uitgezonden op NPO 1.
Het bericht dat het BNNVARA-programma met Maassen gewoon doorgaat, komt kort na het nieuws dat hij stopt met het presenteren van het VPRO-programma Zomergasten. Dat hij het nieuwe seizoen niet gaat presenteren, heeft alles te maken met de ontstane ophef over zijn privéleven. De presentator wordt beschuldigd van het mishandelen van zijn huidige echtgenote en ex-vriendin.
Tina Nijkamp: 'Opnames tweede seizoen De Hanslers vertraagd door gedrag mama Monique'
15:44Zien: Koningin Máxima grijpt in na persvragen relatie prinses Alexia en Antoon
15:03Noord-Macedonië keert na vijf jaar terug op Eurovisie Songfestival
14:27Marieke Elsinga (39) gewond bij opnames Qmusic challenge na botsing met drone
11:02Wanneer is de reünie van De Bachelorette op Videoland te zien?