TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
BNNVARA heeft gereageerd en bevestigd dat dit programma wel gewoon doorgaat.
Het nieuwe programma van Theo Maassen, Der Theo, is al opgenomen. ''Het programma is al opgenomen, op 3 mei zal de eerste aflevering te zien zijn'', aldus een woordvoerder van BNNVARA. De documentaireserie Der Theo draait om de verschillen tussen de Nederlandse en Duitse cultuur.
In de zesdelige docuserie reist Theo door Duitsland om op humoristische wijze te onderzoeken waarom zij ons land op meerdere vlakken aftroeven, zoals bij het brouwen van bier, voetballen en het bouwen van auto's.
De serie Der Theo wordt vanaf 3 mei wekelijks uitgezonden op NPO 1.
Het bericht dat het BNNVARA-programma met Maassen gewoon doorgaat, komt kort na het nieuws dat hij stopt met het presenteren van het VPRO-programma Zomergasten. Dat hij het nieuwe seizoen niet gaat presenteren, heeft alles te maken met de ontstane ophef over zijn privéleven. De presentator wordt beschuldigd van het mishandelen van zijn huidige echtgenote en ex-vriendin.
Eddy Zoëy blikt terug op een heftige tijd door Eagle Syndroom: 'Praatte niet of nauwelijks'
13:45Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan
12:23Waarom B&B Vol Liefde-Debbie en Paul eerst 'nee' zeiden tegen andere tv-programma's
11:32Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'