TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
BNNVARA heeft gereageerd en bevestigd dat dit programma wel gewoon doorgaat.
Het nieuwe programma van Theo Maassen, Der Theo, is al opgenomen. ''Het programma is al opgenomen, op 3 mei zal de eerste aflevering te zien zijn'', aldus een woordvoerder van BNNVARA. De documentaireserie Der Theo draait om de verschillen tussen de Nederlandse en Duitse cultuur.
In de zesdelige docuserie reist Theo door Duitsland om op humoristische wijze te onderzoeken waarom zij ons land op meerdere vlakken aftroeven, zoals bij het brouwen van bier, voetballen en het bouwen van auto's.
De serie Der Theo wordt vanaf 3 mei wekelijks uitgezonden op NPO 1.
Het bericht dat het BNNVARA-programma met Maassen gewoon doorgaat, komt kort na het nieuws dat hij stopt met het presenteren van het VPRO-programma Zomergasten. Dat hij het nieuwe seizoen niet gaat presenteren, heeft alles te maken met de ontstane ophef over zijn privéleven. De presentator wordt beschuldigd van het mishandelen van zijn huidige echtgenote en ex-vriendin.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
11:15Louis van Gaal doet na lang 'nee' zeggen toch mee aan Sterren op het Doek
10:31Op deze manier werd Carrie op Vrijdag toch nog gered van de bezuinigingen
10:00Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over Bureau Groningen: 'Verbaas me over hoeveelheid meldingen'
09:55MAFS-Chantal en Temptation Island-Sonny onthullen of ze betaald kregen voor hun deelname aan de realityshows