TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Na Zomergasten is Theo Maassen al bezig met zijn volgende project. Hij werkt op dit moment namelijk aan een zesdelige docuserie over Duitsland.
Update: De serie Der Theo wordt vanaf 3 mei wekelijks uitgezonden op NPO 1.
In de docuserie die Der Theo gaat heten gaat de cabaretier op onderzoek uit waarom onze oosterburen Nederland op verschillende vlakken aftroeven. Zo kijkt Theo onderwerpen als voetbal, bierbrouwen en auto’s bouwen.
Volgens het AD zou een van de afleveringen in het teken staan van de voetbalcultuur, waarbij de zogeheten Nationalmannschaft der Autoren uitgelicht wordt. Dat is een team van schrijvers die een enorme passie voor voetbal heeft en wedstrijden speelt tegen literaire tegenstanders. Het was de bedoeling dat Duitsland ook een wedstrijd tegen Nederland zou spelen.
BNNVARA heeft aan het AD laten weten dat Theo Maassen al een tijd met het project bezig is.
Theo Maassen werd eind januari door verschillende vrouwen beschuldigd van huiselijk geweld. Zo zou hij zijn eigen vrouw een gebroken neus hebben geslagen. Na de publicatie in weekblad Privé deed de VPRO, waar Maassen het programma Zomergasten voor maakt, onderzoek naar signalen van grensoverschrijdend gedrag. Dit leverde echter niets op.
De TV van gisteren: Linda de Mol pinkt een traantje weg na treffende woorden van finalist in Miljoenenjacht
11:00Christiaan Bauer over nieuw seizoen De Bauers: 'Er is veel veranderd' (video)
09:56Nieuw seizoen Brandmerk gaat over kinderen met vermoorde ouders: 'Enorme veerkracht'
09:25De TV van gisteren: hysterische fotoshoot en opvallende bekentenis in Only Joling
10:51Bondgenoten-sterren Floris en Senna bevestigen einde relatie: 'Houden nog steeds van elkaar'