TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Na Zomergasten is Theo Maassen al bezig met zijn volgende project. Hij werkt op dit moment namelijk aan een zesdelige docuserie over Duitsland.
Update: De serie Der Theo wordt vanaf 3 mei wekelijks uitgezonden op NPO 1.
In de docuserie die Der Theo gaat heten gaat de cabaretier op onderzoek uit waarom onze oosterburen Nederland op verschillende vlakken aftroeven. Zo kijkt Theo onderwerpen als voetbal, bierbrouwen en auto’s bouwen.
Volgens het AD zou een van de afleveringen in het teken staan van de voetbalcultuur, waarbij de zogeheten Nationalmannschaft der Autoren uitgelicht wordt. Dat is een team van schrijvers die een enorme passie voor voetbal heeft en wedstrijden speelt tegen literaire tegenstanders. Het was de bedoeling dat Duitsland ook een wedstrijd tegen Nederland zou spelen.
BNNVARA heeft aan het AD laten weten dat Theo Maassen al een tijd met het project bezig is.
Theo Maassen werd eind januari door verschillende vrouwen beschuldigd van huiselijk geweld. Zo zou hij zijn eigen vrouw een gebroken neus hebben geslagen. Na de publicatie in weekblad Privé deed de VPRO, waar Maassen het programma Zomergasten voor maakt, onderzoek naar signalen van grensoverschrijdend gedrag. Dit leverde echter niets op.
Oos Kesbeke komt tot een pijnlijke conclusie: 'Zo mank als een kraai'
11:09Video: Daan Schuurmans weet wie de nieuwe Sinterklaas wordt: 'Wordt genieten'
10:07Yes! Er komt een tweede seizoen van de Netflix-serie De Eetclub
09:37Felix Meurders maakt comeback voor allerlaatste uitzending Kassa
08:46De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Jutta Leerdam in Casa di Beau