TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Na Zomergasten is Theo Maassen al bezig met zijn volgende project. Hij werkt op dit moment namelijk aan een zesdelige docuserie over Duitsland.
Update: De serie Der Theo wordt vanaf 3 mei wekelijks uitgezonden op NPO 1.
In de docuserie die Der Theo gaat heten gaat de cabaretier op onderzoek uit waarom onze oosterburen Nederland op verschillende vlakken aftroeven. Zo kijkt Theo onderwerpen als voetbal, bierbrouwen en auto’s bouwen.
Volgens het AD zou een van de afleveringen in het teken staan van de voetbalcultuur, waarbij de zogeheten Nationalmannschaft der Autoren uitgelicht wordt. Dat is een team van schrijvers die een enorme passie voor voetbal heeft en wedstrijden speelt tegen literaire tegenstanders. Het was de bedoeling dat Duitsland ook een wedstrijd tegen Nederland zou spelen.
BNNVARA heeft aan het AD laten weten dat Theo Maassen al een tijd met het project bezig is.
Theo Maassen werd eind januari door verschillende vrouwen beschuldigd van huiselijk geweld. Zo zou hij zijn eigen vrouw een gebroken neus hebben geslagen. Na de publicatie in weekblad Privé deed de VPRO, waar Maassen het programma Zomergasten voor maakt, onderzoek naar signalen van grensoverschrijdend gedrag. Dit leverde echter niets op.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Vanavond op TV: André Rieu op het Vrijthof 2025, Oh, wat een jaar!, Spanglish
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?