TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
In Shownieuws werd vrijdag bekendgemaakt dat Lizzy een zeldzame bloedziekte heeft. Dit kregen ze voor kerst te horen van artsen. Wendy benadrukt dat het niet om kanker gaat.
Bart Ettekoven geeft in Shownieuws te kennen dat hij Wendy heeft gesproken. "Het leven van Wendy, Erland en eigenlijk het hele gezin is tot stilstand gekomen." Omwille van Lizzy's kwetsbare gezondheid nu, hebben haar ouders hun werk neergelegd. Lizzy gaat niet meer alle dagen naar school. "Wendy legde het eigenlijk uit van: 'We zijn weer terug in de coronatijd, om het zo maar even te zeggen, en dat is de reden dat ik niet kan werken op dit moment, want dan kom ik gewoon met te veel mensen in aanraking en daarmee breng ik mijn dochter in gevaar'."
Lizzy, 'die er uiterst cool en goed mee omgaat', wordt door 'de beste artsen' behandeld in het LUMC in Leiden.
De opnames van de SBS6-show Wie van de 3 zijn dus voorlopig gestaakt, naast een dramaserie met Wendy en een ander programma. De presentatrice krijgt van John de Mol 'alle tijd en rust om dit probleem thuis op te lossen'.
Talpa laat tegenover het ANP weten 'erg geschrokken' te zijn en 'enorm met Wendy mee te leven'. "Het klopt dat Wendy bij ons heeft aangegeven haar werkzaamheden voorlopig neer te willen leggen. Daar hebben wij uiteraard alle begrip voor en we wensen Wendy en haar gezin veel steun en sterkte de aankomende tijd."
The Winner Takes It All krijgt tweede seizoen: 'Geef je op'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, The winner takes it all, Spies in Disguise
22:13Suzan en Britt zorgen voor kippenvelmoment met spontaan duet in The Voice of Holland
15:17Susanna Klibansky over nieuwe acteerklus: 'Natuurlijk heb ik meteen 'ja' gezegd'
14:04Geen totale kaalslag bij de NPO: misschien toch hoop voor Kassa, Rail Away of Carrie op Vrijdag?