TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De vier finale acts staan op 12 april op het podium. Dat maakte concertorganisator MOJO vrijdag bekend.
Twaalf tributebands gaan weer strijden tegen elkaar met als doel een optreden in de Ziggo Dome. Dit seizoen komt er muziek van van Elton John, Spice Girls, Frank Sinatra, Joe Cocker, Kool & The Gang, Bee Gees, Robbie Williams, Toto, Gloria Estefan, Guns N'Roses, The Blues Brothers en Creedence Clearwater Revival voorbij. En de winnaar wordt beloond met een concert van 1 uur in Ziggo Dome.
Net als in de vorige seizoen is ook dit keer een jury van de partij met daarin Cesar Zuiderwijk (Golden Earring), Angela Groothuizen (Dolly Dots) en Spike (DI-RECT). Presentatie is in handen van Gerard Ekdom. Bouke & The ElvisMatters Band en Queen Must Go On wonnen de vorige edities.
The Tribute - Battle of the Bands is vanaf 6 januari iedere zaterdag om 20:00 uur te zien op SBS6. My Tribute to Elvis - van eerdere winnaar Bouke - volgt om 21:30 uur.
Monique Hansler emotioneel: “Niet over praten, want dan ga ik huilen”
13:58Australië strikt wereldster voor Eurovisie Songfestival 2026: dit is haar inzending
13:00Dit is de verrassende nieuwe presentator van We Zijn Er Bijna!
10:00Eveline Stallaart belooft Married at First Sight-seizoen vol verrassingen: 'Viel van de ene verbazing in de andere'
09:23Hendrik Jan Bökkers heeft heel goed nieuws voor de fans van Woeste Grond