TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Maar niet volgens de gebruikelijke programmering.
Tina Nijkamp, kijkcijferspecialist en oud-programmadirecteur van SBS6, deelde vanmorgen het nieuws dat Op1 tóch terugkomt op de aangekondigde zomerstop.
"Krijg net per dm te horen dat NPO heeft besloten dat Op1 bij groot nieuws WEL uitzendingen gaat maken tussen 21 juli en 21 augustus. Dus ze zijn er wel, maar alleen bij root nieuws. Ze gaan op stand-by staan."
Presentator Charles Groenhuijsen liet eerder deze week al weten dat hij baalt van de zomerstop van Op1. Volgens Charles zijn het ontzettend cruciale weken voor Nederland en moet het nieuws hierover gebracht worden.
Tussen 21 juli en 21 augustus is Op1 met zomerstop, maar zendt dus toch uit wanneer er groot nieuws is.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Olympische Winterspelen: Sluitingsceremonie, Het waren twee fantastische dagen, Little Miss Sunshine
17:36Marijke Groenewoud maakt het plaatje compleet met goud op de massastart
17:05Wat een held! Jorrit Bergsma pakt goud op de massastart
14:18Mariska Bauer openhartig over de band met haar vader: 'Ik vind dít zo jammer'
11:15Videoland-reeks Máxima lanceert spin-off: 'Mabel & Margarita'