TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tim den Besten en Nicolaas Veul leren de bewoners van Laak steeds beter kennen.
In de tweede aflevering van 100 Dagen in de Vergeten Wijk verdiept Veul zich verder in de zaak van Andrea, die met haar zoontje dakloos dreigt te worden. Daarnaast ontmoet hij een groep Poolse en Bulgaarse arbeidsmigranten die veelal in de kassen van het Westland werken.
Den Besten maakt kennis met twee bewoners die qua wensen lijnrecht tegenover elkaar staan: een ongedocumenteerd persoon en iemand die zich autonoom noemt. Terwijl de een met smart wacht op een verblijfsvergunning, wil de ander juist niets met overheidsinstanties te maken hebben. Na een ingrijpende stagedag beseffen Den Besten en Veul hoe weinig zij in hun dagelijks leven bezig zijn met de sores van hun buurtgenoten.
100 Dagen in de Vergeten Wijk is sinds 29 november iedere woensdag vanaf 21:10 uur te zien bij VPRO op NPO3. Deze tweede aflevering zie je op 6 december.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: 'Over Mijn Lijk is bijna niet te kijken, zo heftig'
06:00Dit moet je weten voordat je Kees Flodder streamt
12:42Doet Nederland in 2027 weer mee aan het Eurovisie Songfestival?
08:15Binnenkijken: Montana Meiland zet haar huis (ook) te koop (video)
08:03De TV van gisteren: meer kijkers voor Songfestival, kijkcijferdrama voor RTL4