TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vanwege het 750-jarig bestaan van de stad, werd de Amsterdamse ring A10 eind juni een dag afgesloten voor verkeer. Een gouden kans voor de makers van Muziekfeest op het Plein. Onder de matrixborden bij de afslag Westpoort trad een groot aantal Nederlandse artiesten op.
Naast 3JS, René Froger, Donnie, Frans Duijts, Robert van Hemert en Yves Berendse trad ook Mick Harren op. Onder begeleiding van een accordeonist zong hij het Johnny Jordaan-nummer In Amsterdam. Een Amsterdamse artiest die een ode brengt aan hét grote icoon van het Amsterdamse lied, en dat in Amsterdam; kan het toepasselijker?
Harren komt uit de Jordaan, deed in 1992 mee aan De Soundmixshow met een Tom Jones-imitatie en scoorde in 2007 een hit met een Nederlandstalige remake van Sweet Caroline.
Deze aflevering van 20 Jaar Muziekfeest op het Plein is op vrijdag 29 augustus 2025 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
Welk programma vervangt Expeditie Robinson op RTL 4?
07:47MolTalk is het komende seizoen vóór Wie is de Mol? te zien
07:37Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Project Dans
07:37De TV van gisteren: Kijkers van De Hanslers zijn helemaal klaar met het gedrag van Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 5 t/m donderdag 8 januari 2026