TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vanaf eind maart kun je op tv gaan genieten van een aantal heerlijke Bananasplit-fragmenten uit het verleden in Het Leukste van 45 Jaar Bananasplit en daarnaast zal Frans Bauer, die het programma wederom presenteert, met een aantal gasten van weleer terugblikken. Zojuist is bekend gemaakt met wie hij dat gaat doen.
Frans Bauer maakte in 2009 zijn debuut als tv-presentator en kreeg meteen de kans om voor de TROS het iconische Bananasplit te presenteren, wat hij vervolgens tot en met 2015 met veel plezier deed. En nu is hij terug.
In Het Leukste van 45 Jaar Bananasplit gaat Frans terug naar BN'ers die ooit te grazen zijn genomen in het candid camera-programma of die ooit in het complot zaten. Dat belooft heerlijke tv te worden, gezien de sterren die mee werken: dat zijn onder anderen Hans Klok, Patty Brard (die eerder ook als assistent te zien was), Peter Timofeeff, Lucille Werner, Ruth Jacott en Danny de Munk.
Naast fragmenten uit de tijd dat Bauer presenteerde gaat het programma ook nog verder in de tijd, naar de uitzendingen met Ralph Inbar. De nostalgie zal ongetwijfeld zegevieren.
Het Leukste van 45 Jaar Bananasplit is vanaf zaterdag 22 maart iedere week om 20:35 uur te zien op NPO1
Partnerbijdrage
Bankzitters gaan overleven in het wild in hun eerste Videoland-serie
17:00Super Saturday en Sunday: deze programma's wil je niet missen op 29 en 30 augustus 2026
14:50GTST Spoilers maandag 31 augustus t/m donderdag 3 september 2026 | Goede Tijden, Slechte Tijden
14:16Omroep MAX zoekt kunstenaars voor nieuw seizoen Sterren op het Doek
13:50Prime Video onthult eerste beelden van Good Luck Guys S4 en die beloven weinig goeds