TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Omroep NTR bevestigde de komst van de reportagereeks op haar website.
Özcan "Eus" Akyol woont en werkt in Deventer, ver van de Randstad en Hilversum. Hij merkt dat er verschil is tussen "gewone' burgers en mensen die in de Hilversumse "media bubbel" leven. Daardoor herkennen veel mensen zich niet in wat ze in de mainstream media voorbij zien komen. Eus gaat bij hen langs om dit fenomeen te bespreken.
Eus trekt het land door en spreekt mensen in alle lagen van de bevolking om een zo volledig mogelijk beeld te krijgen van de diverse mediakloven: "van YouTube-sterren tot bedenkers van complottheorieën en fake news. Van multiculturele talkshows tot piratenzenders en regionaal chagrijn in de provincies, waar de redacteuren, journalisten en presentatoren amper langs komen.”, aldus de NTR.
Eus in medialand is te zien op dinsdag 12, 19 en 26 maart om 21.10 uur op NPO 2.
Lees ook: Eerder maakte Akyol al een pilot met Adriaan van Dis.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers