TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Omroep NTR bevestigde de komst van de reportagereeks op haar website.
Özcan "Eus" Akyol woont en werkt in Deventer, ver van de Randstad en Hilversum. Hij merkt dat er verschil is tussen "gewone' burgers en mensen die in de Hilversumse "media bubbel" leven. Daardoor herkennen veel mensen zich niet in wat ze in de mainstream media voorbij zien komen. Eus gaat bij hen langs om dit fenomeen te bespreken.
Eus trekt het land door en spreekt mensen in alle lagen van de bevolking om een zo volledig mogelijk beeld te krijgen van de diverse mediakloven: "van YouTube-sterren tot bedenkers van complottheorieën en fake news. Van multiculturele talkshows tot piratenzenders en regionaal chagrijn in de provincies, waar de redacteuren, journalisten en presentatoren amper langs komen.”, aldus de NTR.
Eus in medialand is te zien op dinsdag 12, 19 en 26 maart om 21.10 uur op NPO 2.
Lees ook: Eerder maakte Akyol al een pilot met Adriaan van Dis.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle
21:39'Barry Atsma klimt in de pen voor een nieuwe Videoland-serie'