TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Omroep NTR bevestigde de komst van de reportagereeks op haar website.
Özcan "Eus" Akyol woont en werkt in Deventer, ver van de Randstad en Hilversum. Hij merkt dat er verschil is tussen "gewone' burgers en mensen die in de Hilversumse "media bubbel" leven. Daardoor herkennen veel mensen zich niet in wat ze in de mainstream media voorbij zien komen. Eus gaat bij hen langs om dit fenomeen te bespreken.
Eus trekt het land door en spreekt mensen in alle lagen van de bevolking om een zo volledig mogelijk beeld te krijgen van de diverse mediakloven: "van YouTube-sterren tot bedenkers van complottheorieën en fake news. Van multiculturele talkshows tot piratenzenders en regionaal chagrijn in de provincies, waar de redacteuren, journalisten en presentatoren amper langs komen.”, aldus de NTR.
Eus in medialand is te zien op dinsdag 12, 19 en 26 maart om 21.10 uur op NPO 2.
Lees ook: Eerder maakte Akyol al een pilot met Adriaan van Dis.
De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek