TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat onthult RTL samen met de eerste beelden.
Carlo Boszhard presenteert wederom het programma. De vijfkoppige drag-vakjury onder leiding van Miss Envy Peru, en wekelijks een wisselend gast-dragjurylid, bepaalt wie er doorgaat naar de volgende ronde en wie er afvalt. Elke ronde presenteren de deelnemers zich.
In de eerste ronde op de catwalk, gaan ze een lipsync-duel aan met de anderen en vertellen ze in de laatste ronde waarom ze moeten winnen in een victory speech. De twee panels met teamcaptains Nikkie de Jager en Fred van Leer moeten raden wie de bekende Nederlanders zijn onder alle make-up en grote outfits.
Nieuw dit seizoen is dat de afvallende deelnemer in de eerste ronde alsnog zijn voorbereide lipsync in de studio mag laten horen. Daarnaast gaan ook na de tweede ronde twee queens in de gevarenzone belanden, maar valt er vooralsnog niemand af. Deze twee queens moeten op het podium strijden voor een plek in de laatste ronde. En dat maakt dat de allerlaatste ronde in een aflevering nog spannender wordt. Niet twee, maar drie queens strijden dan mee voor een plek in de finale van Make Up Your Mind.
En dit zijn de eerste beelden van dit seizoen.
Make Up Your Mind is te zien vanaf zaterdag 8 april om 20:00 uur bij RTL 4.
EO schrapt na 25 jaar Het familiediner: 'Maar we maken nog één seizoen'
08:53De TV van gisteren: Kijkers blijven ondermaats presterend Got Talent de rug toekeren
08:30Johan Derksen keihard over Ruben van der Meers eerbetoon aan Paulien Cornelisse bij Renze: 'Tenenkrommend'
08:24Malgosia blijft bij felle kritiek op Good luck guys-Jay: 'Ze gaven me gelijk!'
08:05Paulien Cornelisse na overlijden meest gezochte persoon in onlinearchief Beeld & Geluid