TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Geert Wilders zou aanstaande donderdag te gast zijn bij Nieuwsuur, maar de PVV-voorman heeft afgezegd. Reden hiervoor is het verkiezingsdebat van donderdagavond met VVD’er Mark Rutte.
Volgens Nieuwsuur stond de afspraak met Wilders al maandenlang. Toen ze lucht kregen van de dubbele afspraak, stelde de redactie voor een ander moment in te plannen met Wilders. De politicus ziet daar echter vanaf.
Het is niet de eerste keer dat Wilders afziet van een interview bij Nieuwsuur. In 2017 zegde de 57-jarige Venlonaar ook al af. Hoofdredacteur Joost Oranje is teleurgesteld in het besluit van het Tweede Kamerlid. "Je mag toch hopen dat politici, juist in verkiezingstijd, zich niet onttrekken aan het kritische interview."
Eerder in deze reeks van Nieuwsuur met het oog op de Tweede Kamerverkiezingen zegde Farid Azarkan ook al af. De DENK-leider deed dat vanwege ziekte, maar ging ook niet in op het aanbod om op een ander moment naar de studio te komen.
Nieuwsuur is dagelijks om 21.30 uur te zien bij de NOS op NPO2.
Ook Geert Wilders heeft een interview op donderdag bij #Nieuwsuur afgezegd. https://t.co/Qaxitbbpnc — Nieuwsuur (@Nieuwsuur) March 9, 2021
Mindf*ck keert terug: nieuw seizoen en feestdagenspecial in de maak
12:51'Uiengate' zorgt voor kijkcijferexplosie: realityserie De Hanslers houdt Nederland bezig
12:38B&B Vol Liefde-Eveline is not amused over actie Bart: 'Dit vind ik K.'
12:12Huub Stapel heeft 'gezonde spanning' voor première van Amsterdamned II
11:28Geïrriteerde Monique in De Hanslers: 'Je bent toch een vent, geen mietje'