TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tijdens Helemaal het einde werkte Addy van Wichen al menig kijker op de zenuwen omdat hij heel veel praatte maar tegelijkertijd bijzonder weinig zei. Bovendien mislukten al zijn projecten. Addy vertrok met zijn gezin naar Chili en probeerde daar een stroopwafelhandeltje op te zetten, daarna kwam er iets met alpacas en hij wilde ook een camping. Uiteindelijk kwam het gezin terug naar Nederland.
Kees van der Spek ontmoette Addy in Portugal waar hij sinds een tijdje een soort ideale samenleving op Christelijke basis voor coronasceptici is begonnen. Maar de Nederlandse gezinnen die in het project stapten hadden al gauw genoeg van de stichter en zijn regels. Volgens een van de bewoners werden ze voortdurend in de gaten gehouden en moesten ze zelfs aan Addy melden wanneer ze hun eigen grond verlieten.
Veel van de gezinnen kozen eieren voor hun geld en wilden weg, maar ze krijgen hun ingelegde 65.000 euro niet meer terug van Addy. Zeven ex-bewoners hebben daarom een advocaat in de arm genomen om hun geld terug te eisen.
Addy zelf heeft gereageerd op zijn site. Hij ontkent alles. "Leugens, leugens, leugens... We worden er doodmoe van. Maar ja, alles voor de kijkcijfers!" Addy heeft ook nog een tip voor Kees: "Begin eens met het lezen van de Bijbel. Daar staan trouwens ook bijna tweehonderd bewijzen in dat de aarde vast staat en plat is."
De TV van gisteren: De Hanslers-kijkers hebben het gehad met Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 26 t/m donderdag 29 oktober 2026
06:47Vanavond op TV: Meisje met de parel - Portret van een icoon, Race across the world, Jason Bourne
22:41René van der Gijp vertelt in VI over Maarten Spanjer: 'Het liep altijd uit de hand' (video)
14:42Geen rol voor Cornald Maas bij Songfestival 2027: 'Had het graag nog een keer gedaan'