TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In B&B Vol Liefde zoeken B&B-eigenaren in het buitenland naar een liefde uit Nederland. Geïnteresseerden komen vervolgens een tijdje logeren in de verschillende B&B's.
Op 24 december stellen de nieuwe deelnemers zich voor in B&B Vol Liefde: De Aftrap. Iedereen die het wel ziet zitten in een van de B&B-eigenaren, kan dan reageren. Daarna zal het een tijdje duren voordat het reguliere seizoen begint.
De kijkcijfers van het, door Art Rooijakkers gepresenteerde, eerste seizoen gingen door het dak, qua liefde liep het minder goed. Alleen Vincent hield er een vriendin aan over. Caroline (foto), Bert, Roxanne, Debbie en Jacob vonden de ware niet. Al hield Jacob indirect toch een vrouw over aan het programma.
B&B Vol Liefde: De Aftrap is op vrijdag 24 december om 22:00 uur te zien bij RTL 4.
Jasper Demollin vertrekt bij De FOMO Show
10:13Nieuwe look voor papa Pim van Een Huis Vol Emigreert-familie Verleg
10:00Jaap Jongbloed is ondanks stoppen Het Mooiste Meisje nog niet klaar met tv: 'Dit is geen afscheidsinterview'
09:45Özcan Akyol eerste gast van Griet Op de Beeck in Zomergasten
08:44Concert at Sea-concert van Suzan en Freek binnenkort op NPO1 te zien