TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is niet gek dat de makers van Andere Tijden Sport bij Jan Ykema zijn uitgekomen. Het leven van de oud-schaatser zit vol drama. Hoogtepunt was zijn succes op de Winterspelen van 1988 in Calgary, waar hij op de 500 meter zilver won.
Voormalig ploeggenoten Hein Vergeer en Geert Kuiper kijken terug op de opmerkelijke loopbaan van de Pietje Bell van het schaatsen. Die bijnaam had veel te maken met het gedrag van de Fries naast de baan. Hij was een feestganger en bleek ook gevoelig voor verslaving.
De explosieve sprinter gokte graag en was vijftien jaar drugsverslaafd. Anno nu is Ykema clean en werkt hij als schilder. In maart en april zijn er nog twee afleveringen: eerst over voetballer Johan Cruijff, daarna over tennisduo Paul Haarhuis en Jacco Eltingh.
Deze aflevering van Andere Tijden Sport is op zaterdag 22 februari 2025 om 22:55 uur te zien op NPO 1.
Welk programma vervangt Expeditie Robinson op RTL 4?
07:47MolTalk is het komende seizoen vóór Wie is de Mol? te zien
07:37Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Project Dans
07:37De TV van gisteren: Kijkers van De Hanslers zijn helemaal klaar met het gedrag van Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 5 t/m donderdag 8 januari 2026