TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
André doet in Nieuwe Revu een boekje open over zijn tumulteuze maanden met Maasland.
Terugkijkend op hun tijd samen zegt hij nu: Ik ben altijd best wel wild geweest. In de periode dat ik met Bridget samen was, kon dat heel goed. Uiteindelijk kwam ik erachter dat ik echter toch iemand als Monique (Westenberg -red) nodig heb die me kan redden, terwijl ik daarvoor altijd dacht dat ze aan het zeiken was. Dat geldt voor Bridget ook. Zij is net zo wild en heeft eveneens iemand nodig die voor haar zorgt."
Door de coronacrisis is Hazes zich ook meer gaan beseffen wat voor rijkdom hij bezit. Voorheen was hij daar te druk voor: "Ik was altijd maar op de vlucht en ik wist niet eens waarvoor. Als ik maar weg kon, dan was het goed. Door die coronacrisis, hoe verschrikkelijk ook, ben ik ongelooflijk dankbaar voor mezelf en de mensen om me heen. Waarom heb ik daar in godsnaam niet drie jaar eerder van genoten?"
Spijt heeft Hazes niet: "Ik ben het ermee eens dat ik dingen anders had kunnen doen en m’n koppie er meer bij had moeten houden, maar ik voel geen berouw. Uiteindelijk is alles toch wel op z’n pootjes terechtgekomen."
Op deze datum gaat het programma van Matthijs van Nieuwkerk en Shirma Rouse van start
08:30De TV van gisteren: Devon steelt de harten van heel B&B-kijkend Nederland
06:47Vanavond op TV: Zussen, Ewout:, Season of the Witch
18:53Dit zijn de deelnemers van het vierde seizoen van Stars on Stage
18:48Het Zesde Zintuig maakt comeback met Beau van Erven Dorens als presentator