TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Omroep MAX-baas Jan Slagter opperde vrijdagavond bij Beau al dat er sprake was van een vervolg op kijkcijferhit Denkend aan Zwitserland. Nu meldt het ANP dat Denkend aan Mallorca er inderdaad van gaat komen.
André van Duin en Janny van der Heijden gaan samen het programma Denkend aan Mallorca maken. De reden dat ditmaal een zonnig oord op het program staat, heeft mogelijk niet alleen met de behoefte aan afwisseling te maken. Bij Beau liet Janny zich al ontvallen dat André geen fan was van de kou. Slagter deed er een schepje bovenop en noemde het 'een martelgang' voor Van Duin.
Wanneer Denkend aan Mallorca op televisie komt is nog niet bekend. Tussen de Elfsteden-editie van Denkend aan Holland en Denkend aan Zwitserland zat steeds een jaar.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Heel Holland bakt, vtwonen weer verliefd op je huis, The First Wives Club
12:35Sinterklaas aangekomen op Texel ondanks weersomstandigheden en 'zeemonster'
10:03Spoiler: verbijstering bij eerste onthullingen The Masked Singer
09:28De TV van gisteren: Sinterklaasjournaal scoort torenhoog, kijkers genieten van The Masked Singer
06:47Vanavond op TV: Sport - Schaatsen: Wereldbeker in Salt Lake City, The tribute: Battle of the bands, Dodgeball: A True Underdog Story