TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Omroep MAX-baas Jan Slagter opperde vrijdagavond bij Beau al dat er sprake was van een vervolg op kijkcijferhit Denkend aan Zwitserland. Nu meldt het ANP dat Denkend aan Mallorca er inderdaad van gaat komen.
André van Duin en Janny van der Heijden gaan samen het programma Denkend aan Mallorca maken. De reden dat ditmaal een zonnig oord op het program staat, heeft mogelijk niet alleen met de behoefte aan afwisseling te maken. Bij Beau liet Janny zich al ontvallen dat André geen fan was van de kou. Slagter deed er een schepje bovenop en noemde het 'een martelgang' voor Van Duin.
Wanneer Denkend aan Mallorca op televisie komt is nog niet bekend. Tussen de Elfsteden-editie van Denkend aan Holland en Denkend aan Zwitserland zat steeds een jaar.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'