TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Omroep MAX-baas Jan Slagter opperde vrijdagavond bij Beau al dat er sprake was van een vervolg op kijkcijferhit Denkend aan Zwitserland. Nu meldt het ANP dat Denkend aan Mallorca er inderdaad van gaat komen.
André van Duin en Janny van der Heijden gaan samen het programma Denkend aan Mallorca maken. De reden dat ditmaal een zonnig oord op het program staat, heeft mogelijk niet alleen met de behoefte aan afwisseling te maken. Bij Beau liet Janny zich al ontvallen dat André geen fan was van de kou. Slagter deed er een schepje bovenop en noemde het 'een martelgang' voor Van Duin.
Wanneer Denkend aan Mallorca op televisie komt is nog niet bekend. Tussen de Elfsteden-editie van Denkend aan Holland en Denkend aan Zwitserland zat steeds een jaar.
De TV van gisteren: Nederlandse kijker laat alles zonder voetbal links liggen
08:09Eddy Zoëy deelt details opzet nieuw RTL-zomerprogramma Nederland met vakantie
08:02Estavana Polman te saai voor eigen reallifesoap: ‘We liggen een beetje op de bank samen’
07:58RTL geeft uitsluitsel over terugkeer vrijdageditie GTST
06:47Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo