TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Omroep MAX-baas Jan Slagter opperde vrijdagavond bij Beau al dat er sprake was van een vervolg op kijkcijferhit Denkend aan Zwitserland. Nu meldt het ANP dat Denkend aan Mallorca er inderdaad van gaat komen.
André van Duin en Janny van der Heijden gaan samen het programma Denkend aan Mallorca maken. De reden dat ditmaal een zonnig oord op het program staat, heeft mogelijk niet alleen met de behoefte aan afwisseling te maken. Bij Beau liet Janny zich al ontvallen dat André geen fan was van de kou. Slagter deed er een schepje bovenop en noemde het 'een martelgang' voor Van Duin.
Wanneer Denkend aan Mallorca op televisie komt is nog niet bekend. Tussen de Elfsteden-editie van Denkend aan Holland en Denkend aan Zwitserland zat steeds een jaar.
First Dates toch niet van de buis: BNNVARA zoekt nieuwe kandidaten
18:10Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op dinsdag
16:48Dit programma vervangt Married at First Sight
15:56WK voetbal 2026 speelschema: Bekijk hier alle wedstrijden per dag
15:49De streamingtip van de week: Kees Flodder op Videoland