Amusement
Nieuw programma voor André van Duin: Bij Van Duin op de Achterbank
Irma Tomas
  ·  
André gaat niet aan een tafel zitten met zijn collega's, hij neemt plaats in een klassieke oldtimer, brengt ze naar het theater waar ze die avond optreden en praat dan in de tussentijd met ze over alles wat met humor te maken heeft. De gasten zijn Youp van ’t Hek, Herman Finkers, Brigitte Kaandorp, Peter Pannekoek, Jochem Myjer en Tineke Schouten
Vrolijke gesprekken
André van Duin: "Wat is er leuker dan gezellig babbelen over humor?! Jarenlang heb ik zelf op het toneel gestaan en nu mag ik mijn collega's onderweg naar hún werk vergezellen. Het worden vrolijke gesprekken."
Youp van 't Hek
In de eerste aflevering van Bij Van Duin op de Achterbank brengt André Youp van ’t Hek naar Koninklijk Theater Carré. Hoe ziet Youp het leven als toekomstig pensionado, wat hebben Laurel & Hardy hem geleerd en welke cabaretier ziet Youp als zijn opvolger? Dat en meer komt aan bod in een openhartig gesprek op de achterbank.
Bij Van Duin op de Achterbank is vanaf vrijdag 10 februari om 21.20 uur te zien bij MAX op NPO 1.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Dit zijn de winnaars van de derde kwalificatieronde Gouden Televizier-Ring 2023
Mooi rijtje! De derde kwalificatieronde van de Gouden Televizier-Ring 2023 zit erop! De stembussen zijn gesloten en de stemmen geteld. Het was een enorm spannende strijd, maar de vijf gekwalificeerden zijn bekend.
De nieuwe dramaserie De Droom van de Jeugd maakt zijn debuut op NPO1
Een doorsnee katholiek gezin in de jaren 60: vader, moeder en vier kinderen. Al gauw blijkt dat ze een groot geheim hebben. De nieuwe serie De Droom van de Jeugd, die veertig jaar beslaat, start in 1968. Dochter Carla raakt ongewenst zwanger.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 11:37De releasedatum van The Lincoln Lawyer op Netflix is bekend
10:53Videoland hint op nieuw project over serie ZOOP
10:40Apple TV+ maakt documentaireserie over Lionel Messi
10:00Wie is wie in de nieuwe dramaserie De Droom van de Jeugd?
10:00Mark Rietman vertelt alles over zijn rol in de nieuwe dramaserie De Droom van de Jeugd