TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Talpa heeft de gasten van Linda de Mol in Linda’s Wintermaand bekendgemaakt. Onder anderen André van Duin en Nikkie de Jager komen tegenover de presentatrice op de bank te zitten.
Naast André van Duin en Nikkie de Jager verwelkomt Linda ook Guus Meeuwis, Jelka van Houten, Peter Pannekoek en Anita Witzier in het tweede seizoen van het interviewprogramma bij SBS6.
De Mol kijkt in Linda’s Wintermaand terug op het leven van haar gasten, praat over de meest memorabele momenten in hun loopbaan en het laatste jaar wordt onder de loep genomen. Als huisband is door Talpa wederom Mell & Vintage Future vastgelegd.
In het eerste seizoen van Linda’s Wintermaand, een afgeleide van Linda’s Zomerweek, had Linda de Mol onder anderen Mark Rutte en Matthijs van Nieuwkerk te gast. Het tweede seizoen is vanaf 5 december wekelijks te zien bij SBS6.
André van Duin zorgt voor vrolijke noot in finale Het MAX Orkest
12:47Finale Het MAX Orkest: Francis van Broekhuizen imponeert met I Dreamed a Dream
11:39Een Huis Vol Herinneringen: dit zie je in de jubileumeditie van Een Huis Vol
11:21Video: 'Miljoenenjacht-deelnemers kennen Hélène Hendriks niet'
10:21Bijzondere eerste beelden Het Antoni van Leeuwenhoek – Over Leven met Kanker