TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Angela vindt zichzelf twee weken na dato niet deskundig genoeg om haar mening over het coronavirus te verkondigen. “Er zijn een hele hoop onderwerpen waar ik een mening over heb, maar ik vind dat bij de coronacrisis een pas op de plaats echt wel op zijn plek is”, zegt ze op NPO Radio 1. “Als mensen die daar écht verstand hebben het al niet weten, dan ben ik niet zo arrogant dat ik denk: Angela de Jong heeft wel een mening hoe het allemaal beter kan.”
Toch ging ze wel aan tafel zitten. Boze tongen beweren dat Angela door haar werkgever gedwongen werd om aan te schuiven bij onder anderen Merel Westrik, Jort Kelder en Johan Derksen. “Nee, nee, nee. Als ik niet wil doe ik het niet, maar ik ben gevraagd en het zou over de media gaan. Dan ga ik er zitten. Achteraf vond ik het een leuke ervaring om met Jort en Johan aan tafel te zitten.”
De toekomst van Nederland: ons leven na corona trok ondanks de aanwezigheid van Angela de Jong en cs. een schamele 298.000 kijkers. Daarmee wist het programma niet eens een plek in de top 25 van dinsdag 26 mei te bemachtigen.
Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op dinsdag
14:56De streamingtip van de week: The Verdict of Michael Jackson op Netflix
14:30De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
14:01De Videoland-original Vals Spel deze zomer te zien op RTL 4
13:06Terugkijken: Angela de Jong clasht met Antoinnette Scheulderman bij RTL Tonight over kinderen krijgen