TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De aanleiding? Het nu al mislukte huwelijk tussen zestigers Dirk en Anneke. De twee waren nog geen 48 uur getrouwd of Dirk was al afgeschreven door Anneke. Reeds in het eerste etmaal liet Anneke Dirk weten dat zij te goed was voor hem. De blondine vond het gebit, de kleding en het ondergoed van haar kersverse echtgenoot beneden maat. Bovendien was Dirk met zijn 67 jaar veel te oud voor de 60-jarige Anneke. In het 'goedmaakgesprek' dat op woensdag werd uitgezonden, werd de arme Dirk nogmaals bruut gekleineerd door Anneke.
Volgens Angela de Jong ging het te ver. In haar column in het AD schrijft ze: 'Nu houd ik best van een portie intermenselijk ongemak op tv. Geen beter vermaak dan leedvermaak. Maar dit had niet uitgezonden moeten worden ter bescherming van alle betrokkenen."
En misschien heeft Angela wel gelijk wanneer ze schrijft: "Ik zag mijn grootste bezwaar tegen deze show weer eens bevestigd. Wanhopige mensen worden onder het mom van ‘een serieus wetenschappelijk experiment’ gewetenloos gebruikt voor spraakmakende tv." Want eerder zagen tv-kijkers ook al hoe de lieve Sarath meerder keren werd afgebekt door zijn bruid Malou.
Volgens Angela is Married at First Sight 'psychologische marteling, óók van de kijker.'
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'