TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onder leiding van presentatrice Edsilia Rombley moeten BN'ers (wie anders) raden of voorwerpen van chocolade zijn of niet. Wanneer ze denken dat een huisje, pollepel of bankstel eetbaar is, moeten ze er een hap van nemen.
Het format komt uit Japan, waar ze er een sport van maken om de meest idiote tv-programma's te maken. En meestal werkt een dergelijk programma een stuk minder goed aan de andere kant van de wereld omdat we hier over een ander gevoel voor humor beschikken.
Angela de Jong moest bijna huilen om het niveau van Showcolade. "Wie dacht dat Marble Mania het dieptepunt was van 2021, heeft duidelijk Showcolade niet zien. Als zelfs Omroep MAX denkt dat de kijker alles vreet, dan is de tv-wereld reddeloos verloren."
Voorlopig vreet de kijker het nog prima. Zondag keken 900.000 mensen naar de eerste aflevering. Omroep MAX-baas Jan Slagter heeft nog niet gereageerd op de column van Angela.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'