TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onder leiding van presentatrice Edsilia Rombley moeten BN'ers (wie anders) raden of voorwerpen van chocolade zijn of niet. Wanneer ze denken dat een huisje, pollepel of bankstel eetbaar is, moeten ze er een hap van nemen.
Het format komt uit Japan, waar ze er een sport van maken om de meest idiote tv-programma's te maken. En meestal werkt een dergelijk programma een stuk minder goed aan de andere kant van de wereld omdat we hier over een ander gevoel voor humor beschikken.
Angela de Jong moest bijna huilen om het niveau van Showcolade. "Wie dacht dat Marble Mania het dieptepunt was van 2021, heeft duidelijk Showcolade niet zien. Als zelfs Omroep MAX denkt dat de kijker alles vreet, dan is de tv-wereld reddeloos verloren."
Voorlopig vreet de kijker het nog prima. Zondag keken 900.000 mensen naar de eerste aflevering. Omroep MAX-baas Jan Slagter heeft nog niet gereageerd op de column van Angela.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026