TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onder leiding van presentatrice Edsilia Rombley moeten BN'ers (wie anders) raden of voorwerpen van chocolade zijn of niet. Wanneer ze denken dat een huisje, pollepel of bankstel eetbaar is, moeten ze er een hap van nemen.
Het format komt uit Japan, waar ze er een sport van maken om de meest idiote tv-programma's te maken. En meestal werkt een dergelijk programma een stuk minder goed aan de andere kant van de wereld omdat we hier over een ander gevoel voor humor beschikken.
Angela de Jong moest bijna huilen om het niveau van Showcolade. "Wie dacht dat Marble Mania het dieptepunt was van 2021, heeft duidelijk Showcolade niet zien. Als zelfs Omroep MAX denkt dat de kijker alles vreet, dan is de tv-wereld reddeloos verloren."
Voorlopig vreet de kijker het nog prima. Zondag keken 900.000 mensen naar de eerste aflevering. Omroep MAX-baas Jan Slagter heeft nog niet gereageerd op de column van Angela.
Verklapt Merel Ek hier stiekem de winnaar van Het Perfecte Plaatje 2026?
10:00Joep van Deudekom: 'Dit is de relevantste talkshow van dit moment'
09:43Mart Hoogkamer reageert op alle reacties na optreden bij Eva Jinek: 'Het voelde magisch'
09:38Marjolein raakt De Bondgenoten-kijkers met aangrijpend levensverhaal
09:15Yvon Jaspers voorlopig uit de running: 'Wacht op een operatie'