TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onder leiding van presentatrice Edsilia Rombley moeten BN'ers (wie anders) raden of voorwerpen van chocolade zijn of niet. Wanneer ze denken dat een huisje, pollepel of bankstel eetbaar is, moeten ze er een hap van nemen.
Het format komt uit Japan, waar ze er een sport van maken om de meest idiote tv-programma's te maken. En meestal werkt een dergelijk programma een stuk minder goed aan de andere kant van de wereld omdat we hier over een ander gevoel voor humor beschikken.
Angela de Jong moest bijna huilen om het niveau van Showcolade. "Wie dacht dat Marble Mania het dieptepunt was van 2021, heeft duidelijk Showcolade niet zien. Als zelfs Omroep MAX denkt dat de kijker alles vreet, dan is de tv-wereld reddeloos verloren."
Voorlopig vreet de kijker het nog prima. Zondag keken 900.000 mensen naar de eerste aflevering. Omroep MAX-baas Jan Slagter heeft nog niet gereageerd op de column van Angela.
De Oranjezomer: 'Koopzegelverandering AH maakt de mensen boos'
13:23Wanneer keert Kassa weer terug op televisie?
13:06Edwin tegen Iris in B&B Vol Liefde: 'Ik hoopte dat je niet verliefd zou worden op me'
13:04Dit programma vervangt De Slimste Mens België na de finale op NPO 3
12:55Kefah Allush ontvangt Carrie ten Napel en Simon Keizer in nieuw seizoen De Kist