TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Amish is een religieuze stroming die niet gelooft in moderne technologie en pakweg honderd jaar terug in de tijd leeft. Voor de families Van Hilten, Te Vrede, Van Beek en Voets een ideale manier om gedwongen zonder mobieltjes, internet of televisie nader tot elkaar te komen. Met Angela reist ook coach Kas Stuyf mee naar Amerika.
Bij de Amish leren de families om het belang van het gezin te onderkennen. Zo moeten ze als groep opdrachten uitvoeren volgens de leefwijze van de gelovige groepering. De normaal zo gesloten gemeenschap, die ook weleens te zien zijn in The Incredible Dr. Pol, doet voor dit programma eens de deuren wagenwijd open. In zeven afleveringen, inclusief een terugblik-aflevering, ziet de kijker tegen welke problemen de families aanlopen en hoe zij zich als gezin verder ontwikkelen.
Het programma lijkt enigszins op het weinig bekeken Family Island van Johnny de Mol en Family Matters van de KRO-NCRV waarin Keith Bakker een rol had. Ver van Huis met Angela Groothuizen is vanaf dinsdag 3 september wekelijks te zien om 20.30 uur bij RTL 4.
Deze zeven BN'ers worden getipt voor Wie is de Mol? en ook de locatie lijkt bekend
11:24Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem
09:58De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson