TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
2021 is een zwart jaar voor Hoogendijk en haar vriend Pieter. Het stel kreeg twee miskramen te verwerken.
Op Instagram doet Hoogendijk haar verhaal uit de doeken. Nadat ze eerder dit jaar al een kindje verloor, ging het begin december weer mis toen ze 14 weken in verwachting was: "Drie dagen ziekenhuis met veel teveel bloedverlies en daardoor ook nog een spoedoperatie."
De klap komt bovenop de miskraam die ze begin dit jaar moest verduren: "Na acht weken zwangerschap kregen we te horen dat het een miskraam was en heeft het zes weken geduurd om alles goed m’n lichaam uit te krijgen."
Hoogendijk besloot haar vreselijke nieuws te delen met een goede reden: "Het liefst sluit ik mezelf nu wekenlang op en verstop ik me lekker onder mijn dekens. Maar ik weet dat er helaas velen zijn, die met dit soort tegenslagen te maken krijgen. Ik denk dat het goed is dat we dat bespreekbaar maken en elkaar daarin steunen. Daarnaast wil ik ook niet doen alsof het goed met me gaat, terwijl dat nu even niet zo is. Dat kost energie en die heb ik nu niet."
GTST Spoilers - maandag 26 t/m donderdag 29 oktober 2026
06:47Vanavond op TV: Meisje met de parel - Portret van een icoon, Race across the world, Jason Bourne
22:41René van der Gijp vertelt in VI over Maarten Spanjer: 'Het liep altijd uit de hand' (video)
14:42Geen rol voor Cornald Maas bij Songfestival 2027: 'Had het graag nog een keer gedaan'
14:10De eerste beelden van Expeditie Robinson zijn er: 'Jullie zijn écht nog niet klaar voor wat jullie gaan zien'