TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
2021 is een zwart jaar voor Hoogendijk en haar vriend Pieter. Het stel kreeg twee miskramen te verwerken.
Op Instagram doet Hoogendijk haar verhaal uit de doeken. Nadat ze eerder dit jaar al een kindje verloor, ging het begin december weer mis toen ze 14 weken in verwachting was: "Drie dagen ziekenhuis met veel teveel bloedverlies en daardoor ook nog een spoedoperatie."
De klap komt bovenop de miskraam die ze begin dit jaar moest verduren: "Na acht weken zwangerschap kregen we te horen dat het een miskraam was en heeft het zes weken geduurd om alles goed m’n lichaam uit te krijgen."
Hoogendijk besloot haar vreselijke nieuws te delen met een goede reden: "Het liefst sluit ik mezelf nu wekenlang op en verstop ik me lekker onder mijn dekens. Maar ik weet dat er helaas velen zijn, die met dit soort tegenslagen te maken krijgen. Ik denk dat het goed is dat we dat bespreekbaar maken en elkaar daarin steunen. Daarnaast wil ik ook niet doen alsof het goed met me gaat, terwijl dat nu even niet zo is. Dat kost energie en die heb ik nu niet."
Partnerbijdrage
Videoland duikt in wereld van jonge drugsgebruikers met documentaire Nachtkinderen
10:40Zo kijkt Marlijn Weerdenburg terug op eerste week We Zijn er Bijna!
09:34Hoe gaat het nu met Ferry Doedens?
09:06The Tribute: Battle of the Bands keert terug, doen alle juryleden weer mee?
08:14De TV van gisteren: kritiek op Eén Tegen 100 zwelt aan en kijkers lopen weg