TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
2021 is een zwart jaar voor Hoogendijk en haar vriend Pieter. Het stel kreeg twee miskramen te verwerken.
Op Instagram doet Hoogendijk haar verhaal uit de doeken. Nadat ze eerder dit jaar al een kindje verloor, ging het begin december weer mis toen ze 14 weken in verwachting was: "Drie dagen ziekenhuis met veel teveel bloedverlies en daardoor ook nog een spoedoperatie."
De klap komt bovenop de miskraam die ze begin dit jaar moest verduren: "Na acht weken zwangerschap kregen we te horen dat het een miskraam was en heeft het zes weken geduurd om alles goed m’n lichaam uit te krijgen."
Hoogendijk besloot haar vreselijke nieuws te delen met een goede reden: "Het liefst sluit ik mezelf nu wekenlang op en verstop ik me lekker onder mijn dekens. Maar ik weet dat er helaas velen zijn, die met dit soort tegenslagen te maken krijgen. Ik denk dat het goed is dat we dat bespreekbaar maken en elkaar daarin steunen. Daarnaast wil ik ook niet doen alsof het goed met me gaat, terwijl dat nu even niet zo is. Dat kost energie en die heb ik nu niet."
Vanavond op TV: After the flood, B&B vol liefde, The Departed
11:56Nieuw gezin in Een Huis Vol wil af van hardnekkige vooroordelen: 'Ze dachten dat we uitkeringstrekkers waren'
10:45B&B Vol Liefde-podcast verklaart opvallend verschil: 'Nisha Tara's doelgroep kijkt niet naar RTL'
10:08Video: Patty Brard en Antoine verrassen met openhartige liefdesverhalen in Mi Dushi
10:00Daphne Bunskoek daagt BN’ers uit in Los het op!: ‘De opdrachten zijn redelijk onmogelijk’