TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
En dan weten we eindelijk of ze het nu wel of niet ziet zitten om deel te nemen aan het Eurovisie Songfestival.
Nog ver voor we überhaupt wisten of we komend jaar naar het Eurovisie Songfestival 2025 zouden gaan, liet Anouk al blijken interesse hebben. De Haagse zangeres vertelde in juli van dit jaar op North Sea Jazz dat ze 'een pleurisharde plaat' had waarmee ze Nederland best nog een keer wilde vertegenwoordigen op het grootste muziekevenement van Europa. Er was alleen een maar: ze had geen idee aan wie ze dit nummer kon laten horen om haar plekje alvast te claimen.
AVROTROS liet daarop weten dat ze op dat moment niets met haar inzending konden. Maar dat is nu wel anders: nu Joost Klein defintief niet meer gaat, kunnen artiesten tot vrijdag 22 november 23:59 uur hun liedje insturen naar de selectiecommissie.
Of Anouk dat gaat doen, is de vraag. In de speciale aflevering van RTL Boulevard, getiteld RTL Boulevard met Anouk, laat de Haagse zangeres zich daar dan ook eindelijk over uit. Daarnaast zal ze het onder meer hebben over haar album Deena & Jim, de bijbehorende concerten en haar plannen voor het komende jaar. Ook zal ze een van haar nummers van haar komende album live ten gehore brengen.
Naast Anouk schuiven overigens ook gewoon deskundigen van RTL Boulevard aan. Zij bespreken al het laatste entertainment, crime, lifestyle en royalty nieuws.
RTL Boulevard met Anouk is donderdag 7 november om 18.35 uur te zien bij RTL 4.
Vanavond op TV: Strijders, Kees van der Spek ontmaskert, Deja Vu
11:07Komt er nóg een seizoen of zelfs film van Gooische Vrouwen? Linda de Mol deelt veelbelovende update
10:35Toch geen verkering: Arie klimt in de pen over 'anders geïnterpreteerde' relatie met Caroline na B&B Vol Liefde
10:00Yvon Jaspers stuitte op weerstand tijdens het maken van documentaire: 'Er werd geadviseerd niet met mij te praten'
09:58Yves Berendse raakt gevoelige snaar bij Fay Claassen in Beste Zangers