TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
'Baby Türkèr’, zoals de kleine liefkozend door het stel wordt genoemd, zal rond 21 december 2020 ter wereld komen, schrijft Amber op haar Instagram. Voor het stel kwam de zwangerschap als een verrassing, aangezien Amber 2,5 jaar geleden te horen kreeg niet op een natuurlijke manier zwanger te kunnen worden.
Amber kan dan ook haar geluk niet op. “Ik kan niet beschrijven hoe gelukkig jij mij maakt en hoe dankbaar ik ben dat het lot ons bij elkaar gebracht heeft. Ik ben zeker dat het lot ons een prachtige toekomst tegenmoet heeft en we deze mogen delen met een prachtige baby die op komst is.”
Voor de baby is er zelfs al een Instagram-account aangemaakt. Tot op heden heeft ‘Baby Türkèr’ het al voor elkaar gekregen om meer dan 23.000 volgers te verzamelen.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij