TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
'Baby Türkèr’, zoals de kleine liefkozend door het stel wordt genoemd, zal rond 21 december 2020 ter wereld komen, schrijft Amber op haar Instagram. Voor het stel kwam de zwangerschap als een verrassing, aangezien Amber 2,5 jaar geleden te horen kreeg niet op een natuurlijke manier zwanger te kunnen worden.
Amber kan dan ook haar geluk niet op. “Ik kan niet beschrijven hoe gelukkig jij mij maakt en hoe dankbaar ik ben dat het lot ons bij elkaar gebracht heeft. Ik ben zeker dat het lot ons een prachtige toekomst tegenmoet heeft en we deze mogen delen met een prachtige baby die op komst is.”
Voor de baby is er zelfs al een Instagram-account aangemaakt. Tot op heden heeft ‘Baby Türkèr’ het al voor elkaar gekregen om meer dan 23.000 volgers te verzamelen.
Video: Melvin shockeert iedereen door weg te lopen uit De Bondgenoten
10:37Married at First Sight: Ferenc laat Dominik huilen in het bubbelbad
09:05AVROTROS onthult namen van Beste Zangers 2026
08:07De TV van gisteren: Kijkers niet onder de indruk van nieuwe SBS6-show Survive Your Family
06:00Snel, hard en zonder genade: stream nu Rippers bij Videoland