TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Arjen Lubach kaartte gisteravond in Zondag met Lubach de zogenaamde sjoemelsigaret aan, een sigaret met gaatjes in het filter waardoor die niet goed getest kan worden op teer en nicotine. Om hier een einde aan te maken, is een nieuwe meetmethode nodig die nu nog illegaal is in Europa. Via twitter roept hij de nieuwe EU-commissaris om meetmethode Canadian intense te legaliseren.
Een taai onderwerp, maar Lubach zou Lubach niet zijn als hij er niet een ludieke twist aan zou geven. En daar komt Rick Brandsteder om de hoek kijken. De RTL-presentator liet onlangs weten in Stoptober niet te zijn gestopt met roken. Om hem (en andere rokers) te redden riept hij bij de tweet aan de EU-commissaris de hashtag #saverickbrandsteder in het leven.
.@kyriakidestella Hi Stella, congratulations on your new job! Can you please legalize Canadian Intense? It’s the best recipe for less cancer in the EU. Walther from @rivm already has the machine. Thanks! #saverickbrandsteder #zondagmetlubach — Arjen H. Lubach | arjenlubach.nl (@arjenlubach) November 10, 2019
De tweet gaat inmiddels aardig viraal. Rick Brandsteder zelf heeft vooralsnog niet gereageerd op de actie van Lubach.
Bekijk hieronder het hele item:
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Noa Vahle heeft zin in het WK Voetbal: 'Ik ben de enige die namens SBS6 gaat'
09:49Spraakmakende kandidate Julia keert terug in De Bondgenoten: 'Zo'n kans ga je nooit meer krijgen'
09:36Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op donderdag
09:22Jan Versteegh over grote veranderingen in De Bondgenoten: 'Wordt een spektakel'
08:56Tijl Beckand neemt 'met een beetje pijn in mijn hart' afscheid van Het Perfecte Plaatje Op Reis