TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Arjen Lubach kaartte gisteravond in Zondag met Lubach de zogenaamde sjoemelsigaret aan, een sigaret met gaatjes in het filter waardoor die niet goed getest kan worden op teer en nicotine. Om hier een einde aan te maken, is een nieuwe meetmethode nodig die nu nog illegaal is in Europa. Via twitter roept hij de nieuwe EU-commissaris om meetmethode Canadian intense te legaliseren.
Een taai onderwerp, maar Lubach zou Lubach niet zijn als hij er niet een ludieke twist aan zou geven. En daar komt Rick Brandsteder om de hoek kijken. De RTL-presentator liet onlangs weten in Stoptober niet te zijn gestopt met roken. Om hem (en andere rokers) te redden riept hij bij de tweet aan de EU-commissaris de hashtag #saverickbrandsteder in het leven.
.@kyriakidestella Hi Stella, congratulations on your new job! Can you please legalize Canadian Intense? It’s the best recipe for less cancer in the EU. Walther from @rivm already has the machine. Thanks! #saverickbrandsteder #zondagmetlubach — Arjen H. Lubach | arjenlubach.nl (@arjenlubach) November 10, 2019
De tweet gaat inmiddels aardig viraal. Rick Brandsteder zelf heeft vooralsnog niet gereageerd op de actie van Lubach.
Bekijk hieronder het hele item:
Vandaag Inside wil veto over Lucky TV: 'Bepalen of ze leuk genoeg zijn om uit te zenden'
11:31Echte Gooische Moeder Leslie Keijzer openhartig over vreemdgaan partner: ‘Goof gaat ook vreemd’
10:58Kees van der Spek Ontmaskert keert op deze datum terug op tv
10:00Zo liep het negentiende seizoen van Flikken Maastricht af
09:06Dit is de winnaar van No Way Back VIPS