TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie verwacht dat Art nu al worstelt met de vraag hoe de kijkcijfers uit gaan pakken, komt bedrogen uit. De presentator laat in een interview weten eigenlijk best relaxed te zijn.
Reden voor deze relatieve rust is het feit dat Art slechts tijdelijk op de late avond te zien is. Na de zomer is het aan Beau van Erven Dorens om RTL in de late uurtjes uit het slop te trekken. Dat geeft Rooijakkers meer vrijheid en rust: "Het is maar een zomerprogramma hè. Ik ben niet degene die vast de late avond gaat vormgeven. Het wordt ook heel anders dan met Twan of Humberto. Ik wil het gevoel creëren van een lange, zomerse avond. Daar hoort een goed gesprek bij met een zekere nonchalance."
Art is echter wel bang dat de combinatie van een late night praatprogramma en een gezin met jonge kinderen een uitputtingslag zal worden: "Je zendt tot half 12 uit, kletst nog wat na en ligt pas rond 2 uur in bed. Maar om half 7 begint de dag alweer, met onze tweeling. Dat lijkt me een heavy combinatie."
Zomer met Art is vanaf maandag 17 juni te zien om 22.30 uur op RTL 4.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker