TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Art Rooijakkers onthulde afgelopen woensdag in de Coen en Sander Show op Radio 538 dat hij problemen heeft met zijn stembanden.
Rooijakkers was in eerste instantie niet van plan om iets los te laten over zijn medische toestand, maar kon niet anders toen een van de luisteraars vroeg waarom de presentator toch zo schor klonk. Het antwoord: onlangs werd een poliep op zijn stembanden ontdekt.
Praten kost Art moeite, maar het is niet pijnlijk omdat stembanden geen zenuwen hebben die pijnsignalen door kunnen geven. Naar alle waarschijnlijkheid gaat hij komend najaar onder het mes om de zwelling te laten verwijderen. Poliepen zijn de meest voorkomende vormen van stembandbeschadiging en treft vooral mannen tussen de 30 en 50 jaar.
De 44-jarige Art heeft alle vertrouwen in een goede afloop: "k zit bij de arts die ook Jan Smit heeft geopereerd. Dus als ik geholpen ben ga ik alleen nog maar nummer 1-hits scoren."
Wanneer is Beste Kijkers weer terug op tv?
12:20Robert ten Brink bekent: 'Ik word niet meer gebeld'
10:45RTL deelt meer details over de Koningsdagspecial van The Masked Singer
10:23Zo loopt het reguliere Winter Vol Liefde-seizoen af voor de deelnemers
10:00De tv-aanraders van Jan-Willem Roodbeen: 'Dit programma vind ik heel leuk'