TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kasper was dit jaar ingehuurd door het NOS-programma om de talkshow op ludieke wijze af te sluiten.
Samen met vader Kees van Kooten bedacht Kasper het typetje Emi van der Wiel, een ietwat zonderlinge maar bevlogen Tourfan die in de laatste minuten van De avondetappe de ruimte kreeg zijn liefde voor en irritaties over de wielersport te delen. In rap tempo en met een dik accent ging Emi een aantal dagen los.
Maar veel fans kreeg Van der Wiel niet. AD-columniste Angela de Jong noemde het item van Kasper "Avondetappe-onwaardig" en opperde dat Emi beter vervangen kon worden door de klanken van Dalida, de Franse zangeres die steevast het programma afsloot toen Mart Smeets nog presenteerde. Op Twitter regende het ook klachten over de filmpjes.
Zondag ontbrak Emi ineens in de afsluiting en ook maandag en dinsdag was er geen bijdrage. De NOS bevestigde dinsdag dat de rubriek na goed overleg niet terugkeert omdat het toch niet het juiste filmpje op het juiste moment was. Kasper zelf reageerde op Twitter.
Uw gebeden zullen worden verhoord; fijne vakantie allen! Tot over even ✍️ — Kasper van Kooten (@KaspervanKooten) 15 juli 2019
Bekijk de samenvatting van de WK Finale tussen Spanje en Argentinië
08:12Kijk hier de Halftime Show van de WK-finale terug
06:47Vanavond op TV: After the flood, De bondgenoten, The Hangover
10:46Rob Goossens valt Johan Derksen (77) aan op leeftijd: 'Raakt steeds vaker de weg kwijt'
09:37Om deze reden ontbreekt Hélène Hendriks onverwacht bij De Oranjezomer