TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met stille trom nam De TV Show zaterdag na veertig jaar afscheid van de kijker. Presentator Ivo Niehe (75) had in de laatste uitzending nog één keer André van Duin te gast.
Ivo Niehe is nog wel met AVROTROS in gesprek over een nieuwe invulling van zijn werk voor de omroep. "Het klopt dat we zaterdag de laatste aflevering van de huidige reeks TV Show hebben uitgezonden. We zijn nog in gesprek met NPO en we gaan ervan uit dat Ivo ook dit jaar op televisie te zien zal zijn”, zegt een woordvoerder in gesprek met het AD.
Naast het gesprek met André van Duin, die in de afgelopen veertig jaar het vaakst aanschoof bij Niehe, blikte de presentator terug op zijn gesprekken met onder anderen de wereldsterren Tina Turner, David Bowie, Prince en Oprah Winfrey. Sommigen van hen zocht hij ook thuis op in zijn lange carrière bij het programma.
Bijna de hele looptijd van De TV Show bleef het programma bij de TROS. Niehe vertrok in 2006 eventjes naar Talpa, maar kreeg geen toestemming om zijn show mee te nemen. Reinout Oerlemans verving hem één seizoen, maar in 2007 keerde Niehe direct terug. Daarna bleef hij tot 1 januari 2022 verbonden aan de omroep.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026. Er wacht een beladen affiche tussen twee voetballanden met een rijke WK-geschiedenis, waarbij een plek in de finale op het spel staat.
Voor GTST-fans die even willen lachen: Er zijn nieuwe bloopers
16:02Netflix zoekt kandidaten voor levensgroot Monopoly-spel om miljoenenprijs
15:49B&B Vol Liefde-Petri heeft verhuisplannen: 'Niet eenzaam, maar wel veel alleen'
15:26Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'