Amusement
TV Show van Ivo Niehe stopt na veertig jaar
Jacob-Jan van de Groep
  ·  
Ivo Niehe is nog wel met AVROTROS in gesprek over een nieuwe invulling van zijn werk voor de omroep. "Het klopt dat we zaterdag de laatste aflevering van de huidige reeks TV Show hebben uitgezonden. We zijn nog in gesprek met NPO en we gaan ervan uit dat Ivo ook dit jaar op televisie te zien zal zijn”, zegt een woordvoerder in gesprek met het AD.
Thuis
Naast het gesprek met André van Duin, die in de afgelopen veertig jaar het vaakst aanschoof bij Niehe, blikte de presentator terug op zijn gesprekken met onder anderen de wereldsterren Tina Turner, David Bowie, Prince en Oprah Winfrey. Sommigen van hen zocht hij ook thuis op in zijn lange carrière bij het programma.
Talpa
Bijna de hele looptijd van De TV Show bleef het programma bij de TROS. Niehe vertrok in 2006 eventjes naar Talpa, maar kreeg geen toestemming om zijn show mee te nemen. Reinout Oerlemans verving hem één seizoen, maar in 2007 keerde Niehe direct terug. Daarna bleef hij tot 1 januari 2022 verbonden aan de omroep.
Wat je verder niet mag missen
Alle tipsLaatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 15:45Bed & Breakfast vanaf eind februari weer te zien op NPO 1
13:34SBS6 maakt variant op The Voice: The Talent Scouts
11:47Ook Netflix stort zich op de krankzinnige true crime van de Murdaugh Murders
11:18Make or Break op Apple TV+ volgt de beste surfers van de wereld
10:57Diego González-Clark maakt zijn keuze in Prince Charming: 'Valt me heel zwaar'