TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het belooft een drukke maar gezellige boel te worden.
In het nieuwe seizoen van Dit Was het Nieuws staan Harm Edens, Jan Jaap van der Wal en Peter Pannekoek er namelijk wederom niet alleen voor. Ze openen de deuren voor onder meer Francis van Broekhuizen, Saman Amini, Jawad Essoufi, Bas Nijhuis, Thomas van Groningen, Raounak Khaddari, Suse van Kleef en Kitty Herweijer. Verder maken ook Roos Abelman, Bas Hoeflaak, René van Meurs en Marleen de Rooy ergens in het seizoen hun opwachting.
Richard Groenendijk en Antoinette Scheulderman hebben de eer om af te trappen. Dit doen ze al op donderdag 28 september.
De gasten mogen dan anders zijn dan vorig jaar, het programma wijzigt verder niet. Ook dit jaar nemen Jan Jaap van der Wal en Peter Pannekoek - onder toeziend oog van Harm Edens - met hun wisselende gasten het nieuws van de afgelopen week onder de loep. Dit doen ze op hun eigen en vooral satirische wijze.
Het nieuwe seizoen Dit Was het Nieuws is vanaf donderdag 28 september om 21:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag