TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het belooft een drukke maar gezellige boel te worden.
In het nieuwe seizoen van Dit Was het Nieuws staan Harm Edens, Jan Jaap van der Wal en Peter Pannekoek er namelijk wederom niet alleen voor. Ze openen de deuren voor onder meer Francis van Broekhuizen, Saman Amini, Jawad Essoufi, Bas Nijhuis, Thomas van Groningen, Raounak Khaddari, Suse van Kleef en Kitty Herweijer. Verder maken ook Roos Abelman, Bas Hoeflaak, René van Meurs en Marleen de Rooy ergens in het seizoen hun opwachting.
Richard Groenendijk en Antoinette Scheulderman hebben de eer om af te trappen. Dit doen ze al op donderdag 28 september.
De gasten mogen dan anders zijn dan vorig jaar, het programma wijzigt verder niet. Ook dit jaar nemen Jan Jaap van der Wal en Peter Pannekoek - onder toeziend oog van Harm Edens - met hun wisselende gasten het nieuws van de afgelopen week onder de loep. Dit doen ze op hun eigen en vooral satirische wijze.
Het nieuwe seizoen Dit Was het Nieuws is vanaf donderdag 28 september om 21:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Paul de Leeuw verklapt welk tv-programma hij het liefst kijkt: 'Ik moet daar ontzettend om lachen'
10:00Fockeline Ouwerkerk dolblij dat het tweede seizoen van Zussen er is: 'Nog niet klaar met Nienke'
09:20Viktor Brand blaast Waar Doen Ze Het Van? nieuw leven in op SBS6
08:50Op deze datum gaat het programma van Matthijs van Nieuwkerk en Shirma Rouse van start
08:30De TV van gisteren: Devon steelt de harten van heel B&B-kijkend Nederland