TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Relatie-expert Carla Ketelaar heeft het spel door: "Vrouwen zeuren en mannen luisteren niet". Ketelaar schreef het boek Vind Je Eindman, voor al die singles die graag een lange relatie willen.
"Ik kijk niet graag naar datingprogramma’s, met uitzondering van B&B Vol Liefde. Waarom? Omdat het programma één grote leerschool is. Het is hartverwarmend hoe open en kwetsbaar iedereen is", zei Ketelaar op sociale media. De valkuilen van de deelnemers en hun dates gebruikt ze als voorbeeld in haar filmpjes.
In dit seizoen kan de relatie-expert genoeg nieuw materiaal verzamelen voor haar cursisten: Jean-Paul ontwijkt nog steeds de diepgang, Ingrid stelt zich weinig flexibel op en de mannen die bij Magda in de bed and breakfast komen, stellen maar weinig vragen.
Deze aflevering van B&B Vol Liefde is op donderdag 21 augustus 2025 om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Livestream De Dam Amsterdam: is Nationaal Monument op tijd schoon voor Dodenherdenking?
12:50Woede bij Kristie in De Bondgenoten: 'Waarom stook jij in een vriendschap?'
11:35Hélène Hendriks na opvallende actie Hans Teeuwen: 'Ik stuur niemand weg'
10:56Goed nieuws voor Nederlandse Songfestival-kijkers
10:06Opnames We Zijn er Bijna! begonnen: zo start Marlijn haar dag in Kroatië