TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Manon moest de B&B van Dick al vrij snel verlaten in B&B Vol Liefde maar toch wist ze in die paar dagen dat ze er was een intiem moment met haar date te creëren. Toen is er, volgens haar, zelfs bijna gezoend. Maar waarom gebeurde dat dan niet?
Het is werkelijk een komen en gaan van vrouwen bij Dick, die daar niet altijd even goed mee om kan gaan.
Manon was nog maar net aangekomen in Suriname toen Dick haar alweer vroeg haar koffers te pakken, omdat hij de zo gewenste klik niet voelde. Hoe kijkt de deelneemster hierop terug, is ze gekwetst? 'Ik had niet echt gevoelens al, dat duurt bij mij altijd iets langer', vertelt ze in RTL Boulevard.
Ondanks de snelle aftocht was er toch wel sprake van wat seksuele spanning, zo geeft Manon nu aan: 'Tijdens de zonsondergang bij de vlonder hadden we een intiem momentje.'
Bij dat ene momentje bleef het echter: 'Hij zei ook gelijk van.. Ik wil niet zoenen want dat vind ik respectloos naar de andere dames.'
Bekijk het gesprek van RTL Boulevard met Manon hieronder:
B&B Vol Liefde is van maandag tot en met donderdag om 20:30 uur te zien op RTL4. Op Videoland kun je het programma een week vooruit kijken.
Partnerbijdrage
Dit zijn de eerste beelden van Los Het Op! en deze BN'ers zien we in aflevering 1
15:42Housewife of Amsterdam-Maria Tailor na twee nachten ontslagen uit het ziekenhuis
14:13Erik van Looy reageert op onverwachte hit: 'Misschien zien ze het verschil niet'
13:08Esther uit B&B Vol Liefde kreeg heftig nieuws na opnames: 'Ik heb geen idee hoe de toekomst eruitziet'
12:01Opnames nieuw seizoen Tonnano afgerond, gaat kijkers volgens Achmed Akkabi 'omverblazen'