TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Te vet, te droog, niet helemaal gaar, te weinig krenten, wel of geen rozijnen, met of zonder sukade, en hoort er nu appel in of niet? Lekkere oliebollen bakken is een hele kunst, die niet iedereen onder de knie heeft. Toch is goede bollen maken helemaal niet zo moeilijk, vindt Robèrt van Beckhoven.
In deze herhaling van Bak Mee met MAX laat de meester patissier en meester boulanger nogmaals zien hoe hij dat doet. Hij volgt hierbij het klassieke recept met soezenbeslag. Voor de vulling gebruikt hij de bekende ingrediënten als krenten, rozijnen en appel, maar hij heeft ook nog een verrassende toevoeging: ananas.
Natuurlijk geeft Van Beckhoven tijdens het bakken handige tips, zodat iedereen met Oud en Nieuw kan genieten van heerlijke oliebollen.
Deze herhaling van Bak Mee met MAX is op vrijdag 29 december vanaf 13:22 uur te zien bij MAX op NPO1. (HH)
Dit zijn alle voormalige winnaars van The Voice of Holland
11:55Pijnlijk: Chess vertelt in De Bondgenoten over haar nogal korte avontuurtje met Thomas
10:32Dit is de startdatum van het derde seizoen van Schiphol Airport
10:28Winter Vol Liefde-kijker richt pijlen op Klaas: 'Man zonder ruggegraat'
09:34Johan Derksen doet suggestie voor vervanger van Jack van Gelder in SBS-talkshows