TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat heeft Omroep MAX laten weten in een uitgebreid persbericht. Commandeur kondigde onlangs aan dat ze na 23 jaar stopt met Nederland in Beweging.
De Loor - die als schaatser in 2005 wereldkampioen werd op de 1.000 meter - presenteerde na haar tijd als topsporter al enkele televisieprogramma's en heeft dus ervaring. "Ik heb er onwijs veel zin in. Het presenteren van Nederland in Beweging sluit perfect aan op het werk dat ik doe sinds ik ben gestopt met schaatsen: het in beweging brengen van mensen, van jong tot oud."
Volgens MAX-baas Jan Slagter is De Loor een uitstekende aanwinst voor Nederland in Beweging. "We zijn heel blij dat Barbara komend seizoen Nederland in Beweging presenteert. Het is voor jong en oud belangrijk om in beweging te blijven en met de komst van Barbara weet ik zeker dat Nederland van de bank afkomt om de oefeningen te doen."
De Loor is naast Duco Bauwens vanaf maandag 4 september elke werkdag om 10.15 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Got talent, Rambo IV
17:38Heftige confrontatie met verwarde man in Bureau Groningen: 'Heftig om aan te zien'
15:15Wanneer is de landelijke intocht van Sinterklaas 2026 op tv te zien?
14:38Robbert Rodenburg onthult eindelijk wanneer de Good Luck Guys reünie verschijnt
13:50Chris Peters, Nasrdin Dchar en Teunie de Brouwer voegen zich bij cast Mabel & Margarita