TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat deed hij donderdagochtend uit de doeken in de 538 Ochtendshow. Presentator Frank Dane vroeg Dave om zijn mening over het programma en toen vertelde de vlogger het volgende: "ik ben gevraagd. Ze hadden het leuk gevonden als ik met mijn vader en broertje kwam, maar ik en mijn broertje liggen in een soort bonje. Dus dat werd 'm niet. En om het nou bij te leggen voor een potje knikkeren is ook zoiets. Dan moet je wel heel mediageil zijn", zo citeert RTL Boulevard.
Dave, die tegenwoordig als razende reporter door het leven gaat, liet verder weten dat hij Marble Mania 'wel oké' vindt. "Knikkeren is natuurlijk wel een beetje het golfen voor de armen", vertrouwde hij Dane toe.
Eerder liet zijn vader Dries Roelvink weten dat hij graag een kookprogramma wil met zoonlief Dave. "Ik hou heel erg van koken en we zijn aan het kijken of we misschien samen een kookprogramma kunnen ontwikkelen", zei Dries in gesprek met Shownieuws.
Hélène Hendriks maakt acteerdebuut met rol in nieuwe film
16:25Gover Meit doet mee aan Dancing with the Stars in België: dit zijn de eerste beelden
15:48Robèrt van Beckhoven stelt zijn nieuwe liefde voor in Shownieuws
15:42Max Verstappen haalt alles uit de kast om te stunten tijdens de Formule 1 GP van Brazilië op Viaplay
14:12Koning Willem-Alexander en koningin Máxima geven exclusief interview in nieuwe documentaire