TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Omroep MAX begint het jaar 2022 met een interviewprogramma. Bert Kuizenga is vanaf de eerste week van januari te zien met 1 Euro Per Gesprek.
Bert Kuizenga reist voor 1 Euro Per Gesprek met een tafel en twee stoelen door Nederland. Voorbijgangers die iets willen delen schuiven dan bij hem. Alledaagse onderwerpen komen voorbij, evenals zaken met een diepere lading.
Voor één euro per gesprek gaat Bert onvoorbereid het gesprek aan en dat levert bijzondere conversaties op. Ook onderwerpen als hoop, geluk en rouw blijven niet onbesproken.
1 Euro Per Gesprek is vanaf maandag 3 januari om 16:30 uur te zien bij Omroep MAX op NPO1. Wekelijks is op woensdag ook een aflevering van het nieuwe programma te zien.
De Reünie krijgt een WK-special
07:51De TV van gisteren: Kijkers diep geraakt door eerste aflevering Over Mijn Lijk
13:00Kijkers genieten van IOS in Even Tot Hier met speciale versie van 'Voltooid Verleden Tijd' (video)
11:16Bram Moszkowicz over juridisch gevolg gevecht Gerard Joling: 'Mishandeling' (video)
10:55Bijzonder: Martijn Krabbé krijgt bloemenkunstwerken van eigen hoofd