TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Omroep MAX begint het jaar 2022 met een interviewprogramma. Bert Kuizenga is vanaf de eerste week van januari te zien met 1 Euro Per Gesprek.
Bert Kuizenga reist voor 1 Euro Per Gesprek met een tafel en twee stoelen door Nederland. Voorbijgangers die iets willen delen schuiven dan bij hem. Alledaagse onderwerpen komen voorbij, evenals zaken met een diepere lading.
Voor één euro per gesprek gaat Bert onvoorbereid het gesprek aan en dat levert bijzondere conversaties op. Ook onderwerpen als hoop, geluk en rouw blijven niet onbesproken.
1 Euro Per Gesprek is vanaf maandag 3 januari om 16:30 uur te zien bij Omroep MAX op NPO1. Wekelijks is op woensdag ook een aflevering van het nieuwe programma te zien.
Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm
16:26Thomas van Groningen in discussie met Johan Derksen over kritiek op afwezigheid
16:10Drummer uit The Passion laat van zich horen: 'Dit is wat het drumstel met me doet'
15:24Eerste tweeling ooit in De Bondgenoten maakt de tongen los