TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Omroep MAX begint het jaar 2022 met een interviewprogramma. Bert Kuizenga is vanaf de eerste week van januari te zien met 1 Euro Per Gesprek.
Bert Kuizenga reist voor 1 Euro Per Gesprek met een tafel en twee stoelen door Nederland. Voorbijgangers die iets willen delen schuiven dan bij hem. Alledaagse onderwerpen komen voorbij, evenals zaken met een diepere lading.
Voor één euro per gesprek gaat Bert onvoorbereid het gesprek aan en dat levert bijzondere conversaties op. Ook onderwerpen als hoop, geluk en rouw blijven niet onbesproken.
1 Euro Per Gesprek is vanaf maandag 3 januari om 16:30 uur te zien bij Omroep MAX op NPO1. Wekelijks is op woensdag ook een aflevering van het nieuwe programma te zien.
Jennie Jelies komende tijd minder in Spanje te vinden
11:30Dit kijk je in januari 2026: alle nieuwe tv-programma’s en seizoenen op een rij
10:41Eddy Zoëy pakt werk weer op na pauze vanwege zeldzame aandoening
09:04Overtreders keert terug met een nieuw seizoen
07:44Nieuwe dagelijkse quizshow voor SBS6: Pokerface