TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Omroep MAX begint het jaar 2022 met een interviewprogramma. Bert Kuizenga is vanaf de eerste week van januari te zien met 1 Euro Per Gesprek.
Bert Kuizenga reist voor 1 Euro Per Gesprek met een tafel en twee stoelen door Nederland. Voorbijgangers die iets willen delen schuiven dan bij hem. Alledaagse onderwerpen komen voorbij, evenals zaken met een diepere lading.
Voor één euro per gesprek gaat Bert onvoorbereid het gesprek aan en dat levert bijzondere conversaties op. Ook onderwerpen als hoop, geluk en rouw blijven niet onbesproken.
1 Euro Per Gesprek is vanaf maandag 3 januari om 16:30 uur te zien bij Omroep MAX op NPO1. Wekelijks is op woensdag ook een aflevering van het nieuwe programma te zien.
Marco Borsato terug op tv: 'Hierom zei ik ja tegen dit aanbod'
08:17De TV van gisteren: wat deed Angela bij Pauw & De Wit en geen Hélène bij De Oranjezondag
15:00De onbetwiste koningin van de talkshow is overleden. Sonja Barend werd 86 jaar
11:37Kees licht tipje van de sluier op over 'sterrencast' De Bevers-film
11:20Tom Waes zeilt voor nieuw programma naar de Noordpool