TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Marco Bakker (85) bewees de afgelopen weken in Beste Zangers al dat leeftijd als het op muziek aankomt vooral een getal is. Bakker maakte indruk met zijn diepe baritonstem, maar vanavond mag hij vooral luisteren.
Lees ook: Artiesten in Beste Zangers maken grote indruk
De operazanger neemt als hoofdgast plaats naast presentator Jan Smit en laat zich verrassen door de keuzes die medekandidaten Douwe Bob, Mell, Duncan Laurence, Numidia, Nick Schilder en MEAU hebben gemaakt uit zijn oeuvre.
Het is niet voor het eerst dat klassiek geschoolde zangers hun opwachting maken in het muziekprogramma. Zo blies Tania Kross in 2017 iedereen weg met haar versie van ‘Barcelona’. In 2019 leerde een hele nieuwe generatie Bakkers vakgenoot Henk Poort kennen toen hij ‘Phantom of the opera’ zong met metalzangeres Floor Jansen.
Beste Zangers is elke zaterdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Vanavond op TV: Strijders, Dokter Deen, The Tomorrow War
11:47Lily Collins zwaait Emily Cooper uit na laatste opnames Emily in Paris
11:10Douwe Bob wil populaire talentenjacht terugbrengen: 'Al moet ik het gewoon helemaal zelf doen'
10:15Hila Noorzai weer als vervanger van Eva Jinek: dit is wanneer
09:35Video: Zo namen fans afscheid van Ben Saunders